Ostatni salon PRL-u: Rzecz o Franciszku Xawerym hrabim Pusłowskim

Okładka książki Ostatni salon PRL-u: Rzecz o Franciszku Xawerym hrabim Pusłowskim
Andrzej Chwalba Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN powieść historyczna
powieść historyczna
Wydawnictwo Naukowe PWN
2015-01-01
2015-01-01
arystokracja prl historia Polski

Okładka książki Niechciana stołeczność. Architektura i urbanistyka Krakowa w czasie okupacji niemieckiej 1939-1945 Andrzej Chwalba, Żanna Komar, Jacek Purchla, Monika Rydiger
Ocena 10,0
Niechciana sto... Andrzej Chwalba, Ża...
Okładka książki Polska-Rosja. Historia obsesji, obsesja historii Andrzej Chwalba, Wojciech Harpula
Ocena 8,1
Polska-Rosja. ... Andrzej Chwalba, Wo...