Nie wypłyniesz poza swoją odyseję

Andrzej Katzenmark Wydawnictwo: Novae Res kryminał, sensacja, thriller
Novae Res
kryminał humor zagadki tajemnice intryga zbrodnia podróż
kryminał, sensacja, thriller
kryminał humor zagadki tajemnice intryga zbrodnia podróż

Odyseja. Długa wędrówka pełna przygód i dramatycznych wydarzeń. Co jednak jeśli bohaterem nie jest Odyseusz, a przygody nie należą do świata fantastyczno-mitologicznego? Andrzej Katzenmark postanowił umieścić swojego bohatera w centrum kryminalnej zagadki, przenosząc tym samym antyczną wędrówkę i topos homo viator do współczesnego świata. I niezwykle mnie tym...

• Zrecenzowane
  • 2016

Dodaj cytat z książki Nie wypłyniesz poza swoją odyseję