Mała niewolnica

Okładka książki Mała niewolnica
Urmila Chaudhary Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Historie Prawdziwe (tom 53) Seria: Historie Prawdziwe biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Historie Prawdziwe (tom 53)
Historie Prawdziwe
Sklavekind : verkauf, verschleppt, vergessen
Hachette Polska
2015-08-01
2015-08-01
Urszula Szymanderska

Książka podzielona jakby na 2 części. Pierwsza to służba Urmili u wpływowej kobiety, druga to życie po opuszczeniu posiadłości i walka o stracone lata i zaprzepaszczone szanse. Niewolnictwo, które dotyka biedne, małe dziewczynki na zawsze zmienia ich życie. Kolejny przykład okrucieństwa trzeciego świata, dzieci jako zastrzyk finansowy, kobieta - gorsza kategoria. Mieszane uczucia, pierwsza część dobra, druga już mniej udana.

Urmila Chaudhary Mała niewolnica Zobacz więcej