Black Spring

Zakończenie? Świetne!

Choć nigdy nie wybaczę braku mojej ulubionej postać przez większość serii i zastąpienie jej synem Pucka. Jak to się mówi po angielsku Never Ever Ever Ever For Ever!

Tylko mnie zastanawia gdzie Focalor wyparował i jak nabroi dzieciak Evy.

Siódmy, ostatni tom cyklu Black Wings. Niesamowita powieść, doskonały cały cykl z gatunku urban fantasy.
W stylu cyklu Kate Daniels I. Andrews.
Magiczny potencjał Maddy wzrasta, ale jest ktoś, kogo nie sięga magia Madleine i jej ekipy. Ktoś zdolny ją skrzywdzić... No i rodzinka Maddy knuje nadal przeciwko niej. "Rodzina, ach rodzina" - czasami nie wiadomo czy lepiej ją...

• 2019
  • Fantasy