Ełk. Spacerownik po niezwykłym mieście. Wydanie rozszerzone

Muzeum Historyczne w Ełku
historia Ełk Mazury przewodnik region Lyck regionalistyka
historia
historia Ełk Mazury przewodnik region Lyck regionalistyka

Bardzo dobra kompleksowa i wyczerpująca pozycja dla wszystkich ełczan i sympatyków pieknego miasta Ełku.

Choć się tam urodziłem i mieszkałem przez dwadzieścia lat, nigdy nie interesowałem się historią tego miasta i tych ziem. Wiedziałem, że mieszkali tu Niemcy, ale nie było zupełnie o tym mowy ani w szkole, ani w rodzinie.

Gdy dojrzałem a historia stała się dla mnie...

• Chcę w prezencie
więcej mniej