Wyścig z czasem

Okładka książki Wyścig z czasem
Kristina Ohlsson Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Fredrika Bergman (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Fredrika Bergman (tom 4)
Paradisoffer
Prószyński i S-ka
2014-03-25
2014-03-25
Wojciech Łygaś
literatura szwedzka Fredrika Bergman

Ohlsson zmieniła kierunek i poszła w powieść sensacyjną. Terroryzm to chwytliwy temat jak sama określiła, więc książka wciąga. Czułam się jakbym wróciła do jednego z moich ulubionych seriali "24 godziny" lub do filmów z Liamem Neesonem 💕 pomysł świetny tylko gorzej z wykonaniem. Dla mnie książka była mocno przegadana. Może to z powodu ilości agencji, procedur i polityki....

Zamiast wartkiej akcji, mamy kilka niewspółpracujących grup zastanawiających się jak rozwiązać problem, który zostaje ostatecznie prawie bez osób postronnych rozwiązany przez pilota.

Kolejne spotkanie z jedną z moich ulubionych skandynawskich autorek. Tym razem spotykamy się w przestworzach, w samolocie, w którym prawdopodobnie jest bomba, a terroryści być może są wśród pasażerów. Serdecznie polecam.

Wstęp do PAPIEROWEGO CHŁOPCA i tak aktualny temat terroryzmu.Na 5 minut ta książka

Bardzo wciągająca książka.

Dwie książki Ohlsson bardzo mi się podobały ("Niechciane"i "Papierowy chłopiec", czytam cykl niechronologicznie, polujac na kolejne części w bibliotekach), bez wahania więc sięgnęłam po trzecią. I tu nastąpił bombastycznie WIELKI zonk:( Strasznie nudne wywody o arabskich terrorystach, akcja się rwie, mało osobistych smaczków, które tak wszyscy lubimy w cyklach...

Jakiś czas temu miałam przyjemność przeczytać tę książkę.

Porwany samolot, mnóstwo ludzi narażonych na utratę życia i bardzo mało czasu na ratunek... Brzmi zachęcająco, dlatego sięgnęłam po "Wyścig z czasem" kiedy zaszyłam się w bibliotece między półkami, na których znajdują się kryminały.

Styl pisania Pani Ohlsson przypadł mi do gustu. Oczy same biegną po kolejnych...

Mnie bardzo wciągnęła, przeczytałem w ciągu 2 dni :)

Czyta się znakomicie, 500 stron i jedno popołudnie. Dobrze spędzony czas

• 2014
  • Chcę w prezencie
  • E-book
  • 2018
  • Literatura skandynawska

Dodaj cytat z książki Wyścig z czasem