Promienie słońca

Okładka książki Promienie słońca
Iwona Łukasik Wydawnictwo: Lucky Cykl: Promienie słońca (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Promienie słońca (tom 1)
Lucky
2013-10-08
2013-10-08
studentka serial telewizja amant romans tajemnice miłość

Bardzo sympatyczna powieść dla miłośniczek uroczych historii miłosnych rodem z komedii romantycznych. Wiele ciekawych zwrotów akcji i gagów to duża zaleta powieści, która wciąga czytelnika w wir zdarzeń i skłania do poznania dalszych losów bohaterki.
Rudowłosa Weronika skończyła polonistykę na UJ i wyjechała do Warszawy robić karierę w branży filmowej. Cóż, nie w takiej...

Ona biedna,on bogaty, ona szwaczka na planie,w którym on gra główną rolę.Co ich połączy??wszystko to już gdzieś tam było,ale książka napisana tak ładnym językiem,że nie sposób się od niej oderwać Polecam i biorę się za drugą część

Książka o poszukiwaniu szczęścia, swojego miejsca w życiu.Fajna lektura na jesienne wieczory. Chętnie przeczytam drugą część "Rude szczęście".

Nawet nie chce mi się zostawiać komentarza. Dotyczy to także drugiego tomu tej "wspaniałej" książki.

Weronika,główna bohaterka powieści nie ma w życiu łatwo,jest ruda,piegowata,nie może dogadać się z rodzicami,więc po skończeniu polonistyki na UJ jedzie do Warszawy.W stolicy udaje jej się znaleźć pracę pomocnicy krawcowej na planie serialu.Tam dopiero przekonuje się że żeby do czegoś dojść nie zawsze warto być miłym i uczciwym.Na szczęście poznaje kilka osób,którym nie...

Autorka pisze ładnym językiem, wplata humor, życiową mądrość i dystans głównej bohaterki. Książka o poszukiwaniu szczęścia, swojego miejsca w życiu. Chętnie przeczytam drugą część "Rude szczęście".

Ciekawa , fajnie napisana.

Bardzo , bardzo fajna super się czyta. i czekam na drugą część:)

Na prawdę zabawna książka!
Napisana z humorem i polotem:)
Nietuzinkowa główna bohaterka, zabawne przemyślenia drugoplanowców.
Piegowaty (a jakże!)rudzielec pojawia się na planie filmowym (no nie do końca..), później trochę namiesza w wydawnictwie.
No i zaprzyjaźni się z pięknym aktorem, bożyszem tłumów.
Piękna i bestia? Czy mają jakieś szanse na happy end?
Książka...

Książka przyjemna w czytaniu. Ciekawy wątek, który mam nadzieję będzie nadal ciekawie rozwijał się w drugiej części. Lektura, z pewnością zaciekawi zarówno młodzież jak i czytelników w starszym wieku.

• 2014
  • Biblioteka
  • 23PN
  • Posłane w świat
  • 2015
  • 2020

Dodaj cytat z książki Promienie słońca