Oficjalny ilustrowany przewodnik po filmie "Dary anioła: Miasto kości"

Mimi O'Connor Wydawnictwo: Mag albumy
City of Bones: The Official Illustrated Movie Companion
Mag
City of Bones: The Official Illustrated Movie Companion
albumy
2013-09-27

Każdy film powinien mieć taki przewodnik. Ciekawy, dużo fotosów z filmu i kulis. Najbardziej spodobały mi się opisy jak kręcony był film. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią rubryczkę.

Przewodnik ciekawie opisujący proces kręcenia filmu, bardzo mi się podoba.

Jestem fanką całej serii "Dary Anioła". Książka jest bardzo wciągająca i nie można się od niej oderwać.

Jest tam wszystko o czym prawdziwy fan może zamarzyć

Odpowiada na wiele pytań, must read dla fanów. Dowiedziałam się nawet wielu rzeczy, których się nie spodziewałam. Wiele świetnych zdjęć, kadrów z filmu. Szkoda tylko, że niby fani tak zachwyceni byli - jak czyta się w książce - a dalszych części nie zrobiono :( Żałuję niezmiernie, bo serial Shadowhunters traktuję jako właściwie alternatywną historię do książek, a książkowa...

Clary, nastoletnia dziewczyna, żyjąca przeciętnym życiem. Zdolna malarka, która odziedziczyła swój talent po matce. Żyjąca w przekonaniu o niewinności świata i ludzi.
Podczas pewnego dnia wszystko się zmienia. Dziewczyna widzi coś, czego nie powinna widzieć. Okazuje się, że nie jest tym za kogo się uważała. Już sama nie wie kim jest. Zaczyna żyć w świecie, o którym...

Wszystko super ale raczej nie przeczytam dalszych części.

♥♥

Rewelacyjne ciekawostki z planu filmowego, dotąd niepublikowane zdjęcia i wszystko opisane "od kuchni". Bardzo pozytywne zaskoczenie! :)

Dyskusje

• Chcę w prezencie