Miasto zagubionych dusz

Okładka książki Miasto zagubionych dusz
Cassandra Clare Wydawnictwo: Mag Cykl: Dary Anioła (tom 5) Seria: Ze Świata Nocnych Łowców fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2013-09-25
Anna Reszka
miłość

więcej Więcej

Przeczytanie tej części zajęło mi dłużej, niż sądziłam, ale przyznam, że chyba dobrze na tym wyszłam. Dawkując sobie Miasto Zagubionych Dusz mocniej wczułam się w tę historię i irytacja na głównych bohaterów mnie nie pożarła.
.......

Nie będę zbytnio się rozwodzić, ale powiem szczerze, że ta część jest dużo lepsza od dwóch poprzednich. Ileż tu się działo! Były momenty,...

"Za dużo ciemności może zabić, za dużo światła oślepić."

To zdecydowanie najlepsza(jak do tej pory)część Darów Anioła.
Tym razem autorka pozwoliła nam zachłysnąć się tą dynamiczną i brawurową historią.
Właśnie na tym etapie przeprawy książkowej,czytelnik nie może się oderwać!
Każda strona jest pożerana,ciekawość wciąż niezaspokojona i głodna wrażeń.
Fabuła jest tak...

Cała ta seria naprawdę mi się nie podoba. Ma jednak w sobie coś takiego, że chcę wiedzieć więcej. Ciekawi mnie co się dalej będzie działo pomimo, że nie uważam tej serii za godną polecenia. Tym razem chyba jednak przesadziłam. Poziom absurdu w tej części wręcz poraża. Autorka w tylko jednej tej pozycji zaprzecza sobie kilkukrotnie, nie mówiąc już o zasadach ustawionych w...

Kolejna ekscytująca część z cyklu "Dary Anioła", choć moim zdaniem drugie "zmartwychwstanie" głównego bohatera, o którego tak wszyscy zabiegają to już trochę za dużo. Jednak tę sagę czyta się rewelacyjnie i generalnie dawno seria fantastyczna mnie tak nie porwała, jak to, choć postrzeganie kolejnych historii z gatunku też zmienia się z wiekiem.

Bardzo dziwne jest to, że piąta część jest chyba moją ulubioną. To jak dobrze mi się ją czytało bardzo mnie zaskoczyło. Jak zwykle życie Clary wymyka się spod kontroli i robi mnóstwo szalonych i odważnych rzeczy. Z przyjemnością sięgnę po szósty tom.

Przebrnęłam, ale im dalej tym wg mnie jest gorzej. Naciągne, niezbyt lotne. Skończyłam ją kilka dni temu i nie do końca pamiętam co właściwie się w niej działo.
Fakt - język pozostał prosty i czyta się dobrze i to są jedyne plusy. Nie wiem czy sięgnę po kolejną część.

Długo czytałam tę część, oj bardzo długo, ale szczerze nie żałuję ani jednego momentu, który nad nią spędziłam. Cudownie było kontynuować tę historię i odświeżyć sobie wydarzenia z tego tomu. Szczerze ubolewam nad tym, że nie mogłam znaleźć dla niej czasu.

Zaczynając od początku, zapomniałam o kilku motywach, przez co w tym momencie siedzę ze zdruzgotanym sercem, tak,...

Trochę za dziecinna dla mnie

Ciało Sebastiana zniknęło a razem z nim zniknął Jace. Lightwoodowie razem z Clave rozpoczęli poszukiwania. Niestety nie ma żadnych tropów, żadnej wskazówki. Po dwóch tygodniach Clave spycha sprawę poszukiwań na drugi plan i zajmuje się zabójstwami Nocnych Łowców, za które podobno odpowiada Camille. Maia i Jordan mimo burzliwej przeszłości znowu zaczynają się dogadywać....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam przygody Jace'a i Clary. Zawsze przy czytaniu mam milion różnych emocji. Ich historia zawładnęła moim sercem i to totalnie. Już nie mogę się doczekać sięgnięcia po tom 6, ale równocześnie się boję ile jeszcze mam zjeść nerw przy czytaniu. No i znowu KOCHAM!

16 581
    7 105