Cmentarna opowieść

Wydaje.pl
cmentarz śmierć życie zombie groteska czarny humor
fantastyka, fantasy, science fiction
cmentarz śmierć życie zombie groteska czarny humor
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Amelka Jacek Frąś, Adam Święcki, Agata Matraś, Anna Teodorczyk, Mariusz Zabdyr, Krzysztof Budziejewski, Michał Ambrzykowski, Jarosław Ejsymont, Artur Hejna, Andrzej Włudecki, Zvyrke, Jan Skarżyński, Piotr Rosner, Konrad Guliński, Mariusz Hołod, Nikita Jaworowska, Wu Zieliński, Piotr Burzyński, Jan Sidorownin, Kura, Jarek Wojtasiński
9,0
Amelka Jacek Frąś, Adam Św...
Okładka książki Darmozin #01 Nikodem Cabala, Maciej Jasiński, Daniel Gizicki, Katarzyna Witerscheim, Anna Teodorczyk, Łukasz Kowalczuk, Grzegorz Kaczmarczyk, Grzegorz Pawlak, Michał Chojnacki, Michał P. Lipka, Jakub Oleksów, Dariusz Stańczyk, Igor Jarek, Judyta Sosna, Konrad Karpiński, Jarosław Ejsymont, Weronika Dobrowolska, Agnieszka Przybysz, Mateusz Michnowicz, Łukasz Borowiecki, Artur Hejna, Alek Wałaszewski, Celina Cyganik, Marta Falkowska, Marcin Minor, Janusz Komorowski, Agnieszka Szymańska, Michał Dudek, Przemysław Dybała, Michał Robert Rudzki, Filip Gutowski, Bartosz Sztobryn, Łukasz Ciżmowski, Patrycja Awdjenko, Jarek Zaziąbło
6,0
Darmozin #01 Nikodem Cabala, Mac...
Okładka książki Zine Free Zone #2 Maciej Pałka, Krzysztof Ostrowski, Rafał Szłapa, Grzegorz Nita, Monika Jankowska, Anna Teodorczyk, Grzegorz Kaczmarczyk, Mateusz Heldwein, Katt Lett, Edyta Bystroń, Kuba Ryszkiewicz, Marianna Strychowska, Jakub Oleksów, Dariusz Stańczyk, Artur Hejna, Marta Falkowska, Łukasz Ciżmowski, Piotr Czarnecki, Piotr Harmaciński, Jan Skarżyński, Józef Śliwiński, Filip Bąk, Damian Zajko, Maciej Zaręba, Piotr Marzec, Piotr Paraniak, Alicja Płuciennik, Grażyna Warda, Damian Krawczyk, Bartosz Wokan, Wojciech Malart
3,0
Zine Free Zone #2 Maciej Pałka, Krzys...