Hubert albo powrót do Casablanki

Peter Härtling Wydawnictwo: Czytelnik literatura piękna
Czytelnik
literatura piękna
1987-01-01

"Hubert albo Powrót do Casablanki" opowiada historię Huberta Windischa, na życiu którego cieniem kładzie się przeszłość oraz toksyczna, niszcząca relacja z ojcem nazistą i bratem, z którym bohater nie umiał nawet zbudować więzi. To napisana w pięknym stylu (znacie twórczość Petera Härtlinga?) opowieść o tym, jak niedowartościowane dziecko zmienia się w dorosłego, który nie...

• NIEM
  • Ab ovo