Vampires Gone Wild (Supernatural Underground)

Amanda AristaKim Falconer Wydawnictwo: Avon fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Avon
wampiry opowiadanie tajemnica
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
wampiry opowiadanie tajemnica

Przeczytałam tylko opowiadanie "V is for VampWoman". Przeciętne pod każdym względem, a na dodatek strasznie krótka.

uwielbiam k.sparks ale ta książka w ogóle mnie nie zachwyciła jest bardzo krotka a zresztą inaczej wyobrażałam sobie Michaiła no i na pewno nie u boku Ledy Pameli za która nie przepadam.jest to obowiązkowa lektura dla wielbicieli tej serii lecz nie tak urocza jak pozostałe części

2085

Tak niska ocena może jedynie dlatego, że to jedno krótkie opowiadanko... czego akurat bardzo nie lubię. Mimo wszystko miło choć na tą jedną chwilę wrócić do świata Wampów i Malkontentów. Przeczytać imię Angusa, usłyszeć w wyobraźni jego słynne "Aye"... poza tym do pochłonięcia w dosłownie pięć minutek. Z całego zbioru oczywiście przeczytałam jedynie K. Sparks. Resztę jakoś...

• Romans paranormalny
  • Love at Stake
  • 2013
  • Chcę w prezencie
  • Wampirki i inne cuda
  • Zbiorowe
  • Nie mam jeszcze
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Vampires Gone Wild (Supernatural Underground)