Vampires Gone Wild (Supernatural Underground)

Okładka książki Vampires Gone Wild (Supernatural Underground) Amanda Arista, Kim Falconer, Pamela Palmer, Kerrelyn Sparks
Okładka książki Vampires Gone Wild (Supernatural Underground)
Amanda AristaKim Falconer Wydawnictwo: Avon fantasy, science fiction
Avon
2013-03-26
2013-03-26
wampiry opowiadanie tajemnica

Nie wiem czy kiedykolwiek dałam książce taką ocenę. Niestety jest to totalbe nieporozumienie. Lubię paranormalne romanse ale to było... Nawet nie wiem jak to nazwać. Wielkie rozczarowanie, zwłaszcza, że nazwiska autorek są znane. Postacie bezbarwne, nić nie trzyma się kupy. Nie polecam.

Przeczytałam tylko opowiadanie "V is for VampWoman". Przeciętne pod każdym względem, a na dodatek strasznie krótka.

uwielbiam k.sparks ale ta książka w ogóle mnie nie zachwyciła jest bardzo krotka a zresztą inaczej wyobrażałam sobie Michaiła no i na pewno nie u boku Ledy Pameli za która nie przepadam.jest to obowiązkowa lektura dla wielbicieli tej serii lecz nie tak urocza jak pozostałe części

Tak niska ocena może jedynie dlatego, że to jedno krótkie opowiadanko... czego akurat bardzo nie lubię. Mimo wszystko miło choć na tą jedną chwilę wrócić do świata Wampów i Malkontentów. Przeczytać imię Angusa, usłyszeć w wyobraźni jego słynne "Aye"... poza tym do pochłonięcia w dosłownie pięć minutek. Z całego zbioru oczywiście przeczytałam jedynie K. Sparks. Resztę jakoś sobie odpuściłam.

• Love at Stake
  • Romans paranormalny
  • Kocham!
  • Romans fantasy
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Vampires Gone Wild (Supernatural Underground)