Dziecięce koszmary

Lisa Gardner Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Detektyw D.D. Warren (tom 4) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
Live to tell
Katarzyna Procner-Chlebowska, Magdalena Procner
Sonia Draga
literatura amerykańska
Live to tell
Detektyw D.D. Warren (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Procner-Chlebowska, Magdalena Procner
Kryminał
literatura amerykańska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Trudne dzieciństwo zobowiązuje

41 Link do recenzji

"Dziecięce koszmary" Lisy Gardner to trzymający w napięciu i wbijający w fotel thriller. To pierwsze słowa jakie przyszły mi do głowy po przeczytaniu tej książki.

Tematyka mocno szokuje, wstrząsa, nie pozwala pozostać obojetnym oraz nie pozwala o sobie zapomnieć.

Autorka tym razem porusza bardzo trudny i przerażający, dla mnie jak i zapewne dla wielu z was, temat chorób...

Trzy kobiety w jednej brutalnej historii.Sierżant D.D.Warren (z baaaaardzo rozbuchanym libido, co mnie bawiło oraz umiłowaniem dobrej kuchni, co akurat rozumiem i popieram), pielęgniarka psychiatrycznego oddziału dziecięcego Danielle Burton (pracoholiczka, która pomaga dzieciom, sobie pomoc nie chce) i matka mocno zaburzonego ośmiolatka, Viktoria Oliver(grubo, powiem wam),...

Bardzo dobra. Wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu. Długo czekała na przeczytanie, ale szybko się z nią uporałam. Zawartka akcja, ciekawy pomysł i łatwy język. Nie mogłam się oderwać. To pierwsza książka tej autorki, po którą sięgnęłam ale na pewno nie ostatnia. Polecam.

Świetna. Genialna. Trzymająca w napięciu, niektóre rozdziały niszczą psychikę. Moje odczucia to jedno wielkie niedowierzanie, niepokój, nawet przerażenie. Lisę Gardner dodaję do swoich ulubionych autorów. Wow.

Bardzo psychodeliczna książka,która "zryła" mi psychikę do tego stopnia,że dręczyły mnie nocne koszmary.Niezwykle sugestywna. W dodatku czytałam ją przeważnie przed zaśnięciem,czego nie polecam. Trudna i przytłaczająca tematyka: dziecięcy szpital psychiatryczny,w którym przebywają dzieci gwałcone,maltretowane czy tez skrajnie zaniedbane przez rodziców,które były świadkami...

Wartka akcja, wciągająca fabuła, trudny temat. Od pewnego momentu autorka typuje nam dwóch kandydatów na mordercę. Jeden z nich zabija, ale tu już chyba zabrakło inwencji - motywacja sprawcy jest mało przekonująca, niekonkretna.

Lisa Gardner to popularna amerykańska autorka thrillerów. Pod pseudonimem autorka pisze również romanse. "Dziecięce koszmary" to pierwsza książka jej autorstwa jaką przeczytałam. Powieść ta była inspirowana historią przyjaciółki Gardner, której siedmioletni syn próbował zabić swoją rodzinę.
Jest to historia opowiadana z trzech perspektyw. Historia dzieci, które wiąże...

Moja pierwsza książka tej pisarki i na pewno nie ostatnia!!! Zakochałam się od pierwszego przeczytania :)
Od pierwszej strony pochłaniałam książkę z ciekawością, co chwila coś nowego w sprawie, a zakończenie wcale nie takie przewidywalne, jak czytałam w którymś komentarzu :D

Książka świetna. Treść mroczna i mocna. Autorka świetnie oddaje uczucia i relacje bohaterów. Zakończenie nie jest jednak nieprzewidywalne.

Śwetna książka, porusza ważny temat chorób psychicznych dzieci, rozczarowało mnie trochę zakończenie i dlatego odjąłem 1 gwiazdkę. Ale ogólnie POLECAM 9/10

Dyskusje

1 948