Ira Levin Wydawnictwo: Prima kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
83-85855-53-X
Zbigniew Kański
literatura amerykańska thriller erotyczny

Kay Norris, who automatically becomes in our mind as amazing Sharon Stone, moves into an impressively high building. After a divorce, with a nice, independent position in a book publishing company, with a cat and open mind. I do not want to spoil more, but she will get involved in game-relation with a younger, of course insanely handsome but troubled man.

After reading...

Rewelacyjne budowanie napięcia w na pozór zwyczajnych okolicznościach. Kto jest wrogiem - drugi człowiek czy wszechobecna technika otaczająca współczesnego człowieka? Czego boimy się najbardziej - świata i innych ludzi czy samych siebie? Warto przeczytać, mimo że książka jest przecież dość stara i od tamtej pory kino i literatura przerobiły ten motyw wielokrotnie. Mimo to...

• Chcę w prezencie
  • 1) Kryminał/sensacja