Ten wspaniały dzień

1995-01-01
1995-01-01
Sławomir Studniarz
science fiction fantasy antyutopia

Warto przeczytać szczególnie w czasach, w których przyszło na żyć. Lektura daje dużo do myślenia. Bardzo polecam.

Całkiem udany fanfik "1984".
Kilka budzących wątpliwości kwestii:
- koleś gwałci dziewczynę, która od początku żywi do niego niechęć, następnego dnia ta mizia się do niego i jest szczęśliwa, ten się pyta, dlaczego, a ona kwituje "To było wczoraj.";
- skoro Chip od początku nie dał się zwieść, postanowił dokończyć dzieło i wrócić do żony, to czemu cały czas ją zdradzał; dla...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Fantastyka