Pamiętnik nastolatki 5

Okładka książki Pamiętnik nastolatki 5
Beata Andrzejczuk Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pamiętnik nastolatki (tom 5)
Dom Wydawniczy Rafael
2012-08-31
2012-08-31
nastolatki problemy dojrzałość miłość Krystyna Mól

4-5 maja 2020 r.

4-5 maja 2020 r.

Wszystkie książki z tego cyklu, które przeczytałam, przeczytałam w podstawówce i wtedy mi się podobały... Więc chyba polecam, oczywiście osobom nieco młodszym ;)

Super! Przyjemnie się czyta. Szybko przy niej mija czas. Porusza nastoletnie problemy, a także dorosłych. Zaskakujące zakończenie. Jedyne co mnie w niej irytowało to fochy głównej bohaterki. :) Maksym pięknie okazuje jej miłość i jest wspaniałą postacią.

Kiedy byłam młodsza byłam zakochana w pamiętniku nastolatki.Przeczytałam do części 4.Teraz postanowiłam przeczytać pozostałe części.
Myślałam,że wyrosłam już z tej książki.Jednak kiedy zaczęłam czytać wszystko powróciło.Najlepsze jest w niej to,że bardzo szybko się ją czyta.
W tej części Natalia napotyka kolejne problemy.Ale jej życie nie składa się tylko z problemów.Jest też mnóstwo tych szczęśliwych chwil.A najlepsze jest to,że znów z Maksymem są razem.Lecz niestety w jej życiu pojawia się Bartosz.Oczywiście nic do niego nie czuję,ale Maksym jest o niego bardzo zazdrosny.
W tej książce nie podobało mi się jedna rzecz:że Natalia czasami sprawiała wrażenie nie ogarniętej.Nie rozumiała o co chodzi Maksymowi itp;To jedyny minus tej książki.Po za tym mogę ją wam serdecznie polecić :)

Uwielbiam te serię. Czytałam ostatnio 5 raz!!! Zachwyca mnie jej prostota dzięki której wszystko jest zrozumiałe i nie odbiega daleko od rzeczywistości jak inne książki "opisujące życie nastolatków". Polecam!!!!!!!!!!!!! <3

Na półkach: , , , , , ,

Kolejny tom przygód Natki!!!!!!!!<3 Gorąco polecam!!!!!!!;)Natka opisuje romantyczne i szczęśliwe chwile, ale także te bardzo smutne czyli wypadek Maksyma, Który jest jedyną miłością jej życia....

Tą książką zaczęłam moją Przygodę (Jeśli tak ją można nazawać :D), z książkami. Czyli będąc w 6 klasie szkoły podstawowej.
To kolejna część naszych książkowych spotkań z Natalią i jej codziennością. Uważam, że (stety/niestety) jest to dobra książka dla dziewczyn w wieku od 11 do 12 lat.
Niedawno sięgnęłam do niej po raz kolejny. Teraz nie wzbudziła we mnie zbytnich emocji... może po prostu z niej już wyrosłam.

"Pamiętnik nastolatki 5" to już piąty tom pamiętnika Natalii. W tej części bohaterka kończy osiemnaście lat. Poznajemy jej kolejne rozterki, przemyślenia, problemy i radości.
Książka napisana jest zrozumiałym językiem. Jej bohaterowie są zwyczajni, więc z łatwością się z nimi utożsamiamy. Fabuła jest bardzo ciekawa, często coś się dzieje, ale nic bardzo skomplikowanego. Opisane wydarzenia mogą przydarzyć się każdemu nastolatkowi, są bardzo realistyczne. Zakończenie jest zaskakujące; po jego przeczytaniu pojawia się w naszej głowie wiele pytań, więc ma się ochotę natychmiast biec do biblioteki po szóstą część.
Polecam na długie, zimowe wieczory, koniecznie z szóstą częścią pod ręką!

Gorąco polecam! Niesamowicie wciągająca!

Gorąco polecam! Niesamowicie wciągająca!

Trafił do mnie przypadkiem, bo poprzednie części czytałam jakieś 2 lata temu. Nic specjalnego, fabuła sztuczna, główna bohaterka irytująco głupiutka. Z poczucia czytelniczego obowiązku przeczytam jeszcze jedną część, ale na tym się skończy. Raczej nie polecam, chyba, że na totalne odmóżdżenie.