Steve Jobs człowiek, który myślał inaczej

Okładka książki Steve Jobs człowiek, który myślał inaczej Karen Blumenthal
Joanna Lipińska, Joanna Nałęcz
steve jobs biografia

Rewelka!

Rewelka!

Zaskakująco prawdziwy obraz geniusza. Człowiek, który robi wyłącznie to, co uzna za stosowne. Sam. Zdarzało mi się kręcić głową z niedowierzaniem, że tak się da. W ogóle nie interesował mnie on wcześniej, przeczytałam z ciekawości. Nie żałuję. Nie miałam pojęcia, że ludzie potrafią takimi być. Polecam.

Lubię o nim czytać, po prostu.

Lubię o nim czytać, po prostu.

Książka nie jest zła, lecz jak na mój gust krótka. Bardziej pasowało by do niej określenie "streszczenie biografii autorstwa Waltera Isacsoona". Dobrze, że autorka chociaż wspomniała o niej na końcu. Po za tym denerwowały dziwnie powstawiane cudzysłowy i cytaty.

Całkiem niezła biografia. Postanowiłam przeczytać, by przybliżyć sobie postać Jobsa, i wcale nie żałuje. Książkę czytało się nieźle, to lektura pełna ciekawostek z życia wizjonera od Apple, kilku zabawnych anegdot na jego temat, wielu rzeczy które pokazują go od strony negatywnej : choleryka,niezwykle wymagającego szefa, mężczyzny który miał problem ze swoim ojcostwem, czasem zimnego drania a z drugiej strony, fajnego młodzieńca pełnego pasji, wielbiciela kobiet, w późniejszych latach kochającego ojca i męża. Człowieka który był adoptowany, który żył własnym życiem i podążał własnymi ścieżkami. To nie jest żaden hołd dla S.J - to książka która pokazuje wiele stron jego natury, i która obrazuje jak z czasem się zmieniał. nie jest to biografia dokładna, ale warta przeczytania, gdy chcemy przybliżyć sobie historie Appla lub samego Jobsa

Biografie mogą inspirować - to fakt. Powiem tylko, że facet miał głowę na karku i jasno wyznaczony cel, choć był dziwakiem. Sama książka napisana w bardzo ciekawy sposób, trochę przypominający poradniki typu "jak zostać milionerem w trzy dni" ;) No może trochę przzesadziłem. Polecam

Inspirująca lektura przedstawiająca jednego z najbardziej wpływowych osób świata technologii XXl wieku, ale i drugiej połowy XX wieku. Książka wiernie przedstawia życiorys Jobsa, a także przytacza jego słowa, które dla wielu młodych ludzi mogą stać się drogowskazami. Warto zapoznać się z sylwetką twórcy Apple, gdyż dzięki jego perfekcji i dokładności światowa technologia uległa znacznemu przyspieszeniu.

Ciekawa biografia.

Ciekawa biografia.

Biografie są skarbnicą wiedzy. Tak też jest i w tym przypadku. Świetna książka o charyzmatycznym, wyjątkowym człowieku. Polecam!

Całkiem przyzwoita i niezbyt gruba, co jest plusem biografii. Dość ciekawie przedstawia Steva Jobsa, z jego geniuszem i wieloma przywarami. Zaciekawia, ale zostawia niedosyt informacji.

• Biografie

Karen Blumenthal Steve Jobs człowiek, który myślał inaczej Zobacz więcej