We własnych butach

2012-01-01
2012-01-01
Ewa Cieplik, Joanna Kaniewska
życie podróż wiara miłość

ksiażka dla tych, którzy lubią czytać o życiu innych ludzi. Oparta na prawdziwych zdarzeniach z zycia autorki, ciekawa. Bohaterka to kobieta mądra, wyczekująca Bożego prowadzenia, czasami cierpliwa, czasami wymykająca się spod kontroli. Myslę, że warto to przeczytać, aby głębiej spojrzeć w siebie, zastanowic się nad biegiem własnego zycia, umieć czerpać naukę z doświadczeń w życiu. Zachęca też do zabiegania o spełnienie włąsnych marzeń, umiejętności wykorzystania swoich talentów.

Dodaj cytat z książki We własnych butach