Slade

Okładka książki Slade Laurann Dohner
Okładka książki Slade
Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: New Species (tom 2) fantasy, science fiction
New Species (tom 2)
Laurann Dohner
2011-08-19
2011-08-19
9781419965517
slade romans Laurann Dohner new species

Drugi tom i jest coraz lepiej....zdecydowanie jest potencjał. Slade facet konkret a Pani doktor też ma charakterek....no i final ich zalotów....uffff! Czytać!

Na półkach: , , , , , ,

Jestem już po 4 cz serii "New Species" i zdecydowanie ta część z nich jest dla mnie najsłabsza, choć uważam że jest bardzo dobra :)

Trisha jest nowym lekarzem w Homeland i jest bardzo ciekawa zachowań, nawyków i wszystkiego co jest związane z Nowym Gatunkiem. W pamięci ma swoje pierwsze spotkanie z nr 215, który w szpitalu przygwoździł ją do łóżka i obiecał wiele niezapomnianych doznań. Teraz gdy Pani Doktor ponownie spotyka mężczyznę, który przybrał imię Slade, ten jej w ogóle nie poznaje ale proponuje jednorazowy numerek aby sama mogła się przekonać jak to jest z Jego Gatunkiem.
Tym sposobem Slade dowiaduje, iż ta pociągająca Pani Doktor jest tą samą kobietą, którą ubóstwia w swej pamięci, nie pamiętając zupełnie kim ona była. Niestety w tej samej sytuacji traci też wszelką nadzieję, na to aby ją zdobyć.
Jednak w sytuacji zagrożenia jej życia, to on jest jedynym który może ją ocalić. Walcząc o życie, spędzają w odosobnieniu chwile, które niosą ze sobą konsekwencje, z którymi opuszczona przez mężczyznę Trisha będzie musiała radzić sobie w samotności.
Te konsekwencje są też nową nadzieją dla całego Nowego Gatunku....

Ciekawa seria , 2 cz nawet lepsza/ bardziej zabawna od pierwszej , polecam

Ciekawa seria , 2 cz nawet lepsza/ bardziej zabawna od pierwszej , polecam

Polecam jest akcja, trochę erotyki i fajna kontynuacja historii nowego gatunku. książka podzielona na jakby dwie części i żadna z nich nie zwalnia:)

Slade to drugi tom serii New Species, która zachwyciła mnie od pierwszych stron.
Trzeba przyznać, że wiele się dzieje!
Slade to silny mężczyzna, który staje się bardzo zainteresowany Dr Trishą... Cóż, jak szybko się dowiadujemy, ta kobieta i on mają malutki przebłysk z przeszłości, ale on stanowczo jej nie rozpoznaje...
Książkę w sumie można podzielić na dwie części.
Pierwsza połowa - pościg samochodowy, dachowanie ze skarpy/zbocza. Później ucieczka przez lasy przed grupą fanatyków nienawidzących zwierzoludzi i walka o przetrwanie. Akcja biegnie i biegnie i nie zwalnia!
Druga część to już te chwile po niespełnionej obietnicy. Slade trzyma się z daleko od Trishy "dla jej bezpieczeństwa", a ona uznaje, że nic dla niego nie znaczyła i czuje się zraniona. Nieporozumienia... Oczywiście i w tej części nie zabraknie dreszczyku emocji. Poza tym autorka wpuszcza tu kompletną bombę - nie będę spojlerować, więc nie mogę napisać już nic więcej! ;)

Ś-W-I-E-T-N-E-!-!-!
Polecam!

Trzeba przyznać, że wiele się dzieje!
Książkę w sumie można podzielić na dwie części....

:) przeczytaj sam ,

:) przeczytaj sam ,

Cudna. Jest akcja, humor i dużo miłości. Dla wielbicieli twórczości Dohner. Polecam :)

Kolejna część świetnej serii o niezwykłych mężczyznach. Tym razen poznajemy historie Slayda i Trishy, którzy znają się od pewnego czasu. Namiętność między nimi rozkwita gdy ulegają wypadkowi i próbują uciec przed niebezpiecznymi ludźmi którzy próbują ich zabić. Genialna książka, nie ma czasu na nudę
Pochłonęłam ją w jeden wieczór. Polecam!

Pochłonęłam ją w jeden wieczór. Polecam!

Po drugim tomie serii, którą czyta się świetnie, z całą pewnością mogę powiedzieć, że w żadnym ze związków, nie miesza nikt bardziej niż Jusice, chociaż nieświadomie i zawsze chce jak najlepiej. I jak na przywódcę strasznie dużo gada ale ma instynkt. Jestem ciekawa jak namiesza w kolejnych częściach.

polecam

polecam