Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

Stieg Larsson Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Millennium (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Män som hatar kvinnor

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Pisania trudne początki

11 Link do recenzji

Opinie [3 207]

Świetna książka! Sam początek może być troszkę nudny dla niektórych ale potem czyta się wspaniale. To jedna z książek na mojej Top liście.

Ksiazka tak wciąga, że zabrałem ja ze sobą na 3dniowy odpoczynek nad morze, gdzie skończyłem ją czytać. Polecam przeczytac. Zasłużona srednia oceną na tyle oddanych głosów.
Od razu zabieram się za czytanie II tomu trylogii Millennium.

Opasłe tomiszcze pełne kryminalnych tajemnic. Początek był dla mnie trudny - zaczęłam w piątek, odłożyłam na dwa dni i jakoś tak przy depresyjnym poniedziałku z powrotem wpadła mi w ręce - i przeczytałam do końca do wtorku - historia przyciągnęła mnie jak magnes. Znakomita.

Cieszę się, ze wybralam te książkę jako swój pierwszy kriminal. Najbardziej urzekli mnie bohaterowie, wszyscy są absolutnie świetni, ale postać Lisbeth to mistrzostwo świata. Styl pisania autora bardzo mi odpowiada, fajnym dodatkiem sa angielskie slowka zachowane w tłumaczeniu polskim. Rozwiązanie zagadki zaskoczylo, ale niestety mnie akurat na minus. Mój nos śledczego...

Bombowa książka. Nie spodziewałam się tego po takim beznadziejnym początku. Warta przeczytania. Jedynym jej minusem są rozwlekłe opisy. Choć bez nich nie poznalibyśmy bohaterów tak dogłębnie. Sama fabuła nieźle wciąga. Historia w niej opisana jest pełna zakrętów. Polecam!!

Wciągająca, wspaniała lektura.
Jej smak zostaje długo po przeczytaniu.

Ksiazka jest bardzo dobra, ale zakończenie mnie zawiodło

Arcydzieło, bez dwóch zdań.

Aż wstyd się przyznać, że tak popularną książkę udało mi się przeczytać dopiero teraz. :( Niestety moja lista książek czekających w kolejce stale rośnie, z tego powodu część m.in. kryminałów musi cierpliwie czekać. ;) Było warto :-) Stieg Larsson zaprezentował świetnie skonstruowany pełnowymiarowy kryminał z rewelacyjnymi bohaterami. Mamy tutaj dziennikarza i wydawcę...

Przeczytana, na półce:)

Dyskusje