Przeznaczona

Kristin CastPhyllis Christine Cast Wydawnictwo: Książnica Cykl: Dom Nocy (tom 9) fantastyka, fantasy, science fiction
Destined
Donata Olejnik
dom nocy Zoey miłość zło dobro wampiry

Okładka książki Spells Trouble Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
0,0
Spells Trouble Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Found Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Found Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Forgotten Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Forgotten Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Lost Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Lost Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Loved Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Loved Kristin Cast, Phyll...

Kolejny tom o Domu Nocy i młodocianych wampirach za mną. Teraz pozostaje mi kibicować tylko Lenobii i Travisowi, pierwszy raz parsknęłam śmiechem przy tej serii a to zdecydowanie na plus dla całości.

Kolejne części zlewają się w jedną całość, ciężko sobie przypomnieć co było w poszczególnych tomach. Jedną książkę odkładam, sięgam po następną, nie nadążam z opiniami na lc. Napiszę więc ogólnie, że mimo, że seria nie jest najwyższych lotów, to cieszę się, że ją kontynuowałam. Przygody Zoey są wciągające, polubiłam też bohaterów, wnerwiających absurdów jest coraz mniej.

Zakończenie wzruszające. Cieszę się że Smok przejrzał na oczy a także Kalona zaskoczył swoją postawa. Bliźniaczki... Przez ostatnie parę tomów były wielkim tlem a teraz ukazuje się ich konflikt. Autorki mogły ukształtować ich charakter na bieżąco bo aż tak bardzo nie poznaliśmy ich we wcześniejszych częściach. Wiem co będzie z Erin (czytałam spojler) więc pewnie dlatego...

Cieszę się, że w końcu autorka skupiła uwagę na Lenobii. Intrygująca osoba... i jej historia, co prawda nie dokończona...ale wszystko przed nami.

Niby lepsza od swoich poprzedniczek, ale raczej na tym etapie zakończę swoją przygodę z tą serią, zdecydowanie nie dla mnie. Zbyt naiwna, prosta i nużąca. Plus za każdym razem schemat akcji jest taki sam.

Kolejny tom "Domu Nocy "juz za mną. Mam problem z ta seria, nie jest ona w pierwszej dziesiątce moich ulubionych serii, ma kilka wad ,jednak odczuwam czasami prawdziwa przyjemność z hej czytania .

Wiec mimo wszystko ma w sobie to "coś ". Ogólnie sama fabuła i akcja są interesujące . Styl autorek, jest lekki i szybko się czyta. Rażą jedynie stanowczo zbyt wiele...

BOHATEROWIE: 5/10

AKCJA: 6/10
SPOSÓB PISANIA AUTORKI: 7/10
OKŁADKA:6/10
KREATYWNOŚĆ:7/10

Ja pierniczę! Jak czytałam dosłownie nie mogłam usiedzieć na miejscu! Wrażenie niesamowite! Nie potrafię rozszyfrować Kalony, ale życzę mu jak najlepiej! Polecam ;)

Trylogia bardzo fajna, ale już trochę za długa... Akcja toczy się i toczy i dotoczyć się chyba nie może.

Na początku dłuży się, ucieszyło mnie gdy na koniec wszystko wydaje się zmierzać ku końcowi. Kalona przeszedł na stronę Nyks

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

4 469