Nawrócona wiedźma

Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej UNITAS
magia czary horoskop świadectwo wiara Bóg
religia
magia czary horoskop świadectwo wiara Bóg

Książka chwilami wstrząsająca i opisująca niewiarygodne historie, a jednak to wszystko miało miejsce na prawdę. Jednym słowem daje do myślenia, bo niby to takie nic, ot przeczytam sobie horoskop w gazecie, czy czasem powróżę z kart, to tylko zabawa, tak nam się wydaje, ale to już może być początek czegoś poważniejszego...

P.Hurlak jako aktorkę nie znałam.Spotkałam ją w Bazylice Św. Józefa w Kaliszu gdzie opowiadała o swoim nawróceniu.Za jakiś czas trafiłam na tę książkę a teraz wysłuchałam audiobooka.Forma wywiadu,czytają dwie osoby,w tym sama autorka.Słucha się wyśmienicie.Patrycja dzieli się faktami ze swojej przeszłości i aktualnymi.Interesujące! Ku przestrodze! Zainteresowanym polecam!

To mój ulubiony rodzaj literatury: literatura po nic, literatura dla nikogo, nie- literatura. Literatura stworzona specjalnie dla mnie i z myślą o mnie. Tak to sobie tłumaczę. Żeby nie było tak prosto i z górki dodam, że „Nawrócona wiedźma” to gorący podarunek od przyjaciół, który wywołał mój szczery zachwyt. Zapoznanie się z gorąco wam polecam. Książka osobliwa i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę przeczytałam jednym tchem. Świadectwo Patrycji bardzo poruszające. Polecam książkę każdemu. Ja sama ktora czułam się 100 % katoliczką zdałam sobie sprawą jak słaba jest moja wiara w kontekście tego jak teraz Pani Patrycja wierzy w Jezusa. Po raz wtory okazało się ze Bóg czyni cuda i nie ma nic wspanialszego i ważniejszego od Niego. Życzę każdemu takiej Wiary.

Na półkach: , , , ,

Książkę zaliczam do fantastyki ze względu na wybujałe opowieści autorki ;) Aktorstwo w końcu czemuś musi służyć. Skreślanie medycyny alternatywnej i doszukiwanie się propagowania okultyzmu przez Harry'ego Pottera jest po prostu żenujące. Chrześcijaństwo warto pokazać takie jakie jest, bez otoczki wybrańców i tryliona świętych.

Bardzo fajna książka dla osób interesujących się religią, nawróceniami, relacją z Bogiem. Jest interesująca, bardzo dobrze się ją czyta, bez przydługich opowiadań czy zbędnych wątków pobocznych.

Na półkach: , , , ,

Jeśli czytało się inne książki o egzorcyzmach, to ta książka nie zdziwi.

Jak sama autorka mówi, ta książka to ostrzeżenie, zwłaszcza dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom bawić sie magią, czytać książki o magii, chodzić do wróżki. itp.

Bardzo dobrze sie słuchało. Bardzo ciekawa historia.

Można w to wierzyć lub nie. Pytanie czy warto aż tak ryzykować.

wg zbyt szybko napisana, niektóre wydarzenia powinny byc oceniane z perspektywy czasu. mino to bardzo ciekawa

To taki rodzaj książki, której oceniać się nie da, bo ma charakter osobistego wyznania. Spisując szkic swojego życia można spisać tylko to, co się wydarzyło, subiektywnie lub obiektywnie.
Przeczytałem to jako człowiek niewierzący, któremu nigdy nie było dane doświadczać żadnych „ponadnaturalnych rzeczy”. Bez względu na to, jak głęboko obiektywne czy subiektywne były...

Bardzo dobra. Dzięki.

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Biografie
  • 2019
  • 2014
  • Literatura polska
  • 2013

Dodaj cytat z książki Nawrócona wiedźma