Niebo zmienia wszystko. Żyjąc perspektywą wieczności

Okładka książki Niebo zmienia wszystko. Żyjąc perspektywą wieczności Sonia Burpo, Todd Burpo
Okładka książki Niebo zmienia wszystko. Żyjąc perspektywą wieczności
Sonia BurpoTodd Burpo Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael biografia, autobiografia, pamiętnik
Heaven Changes Everything. Living Every Day with Eternity in Mind
Dom Wydawniczy Rafael
2013-01-01
2013-01-01
Jagoda Meissner
niebo śmierć życie śmierć kliniczna

Okładka książki Niebo istnieje... Naprawdę! Todd Burpo, Lynn Vincent
Niebo istnieje... Todd Burpo, Lynn Vi...

Są to refleksje i przemyślenia autorów, a naprawdę rodziców chłopca z wcześniejszej książki pt.: "Niebo istnieje... Naprawdę!". Opisują jak Bóg Nam pomaga i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jak prosić o pomoc, dziękować. Przytaczają zdania chłopca i fragmenty rozdziałów z drugiego tytułu, co widział będąc w niebie.

Na wspomnienie szpitala mówi: " To tam śpiewały mi anioły." 🕊️

Format przedstawia świadectwa z Pisma Świętego, z codziennego życia Coltona i innych ludzi w 42 krótkich rozdziałach, które mnie zaabsorbowały. Dzięki tym przykładom lepiej było zrozumieć czym jest szczerość, ból, cierpienie, obecność, miłość, wybaczenie, nadzieja, strach itp. Jak również uświadamia, że Jezus zawsze jest z nami bez względu na wszystko.
Daje nadzieję, że życie pośmiertne naprawdę istnieje i pogłębia wiedzę o niebie.
Na kartach książki są też polecane piosenki np. Carrie Underwood "This is my temporary home"

Jest to bardzo piękna, pełna beztroski, refleksyjna książka warta uwagi. Myślę, że sama treść jak i Wiara się obroni i nie trzeba nic więcej mówić.

Na wspomnienie szpitala mówi: " To tam śpiewały mi...

Książka pt:,,Niebo zmienia wszystko-żyjąc perspektywą wieczności" jest rewelacyjna podobnie zresztą jak książka pt: ,,Niebo istnieje naprawdę".Daję jej 11 gwiazdek zaliczam do ulubionych książek i z całą pewnością ponownie ją przeczytam. Polecam do przeczytania!!!

Todd Burpo – pastor mieszkający w stanie Nebraska, strażak-ochotnik, autor książki „Niebo istnieje… Naprawdę!”. Sonja Burpo – żona Todda i matka trójki dzieci. Z zawodu kierownik biura nieruchomości, z zamiłowania nauczycielka i katechetka. Colton Burpo – drugie dziecko Todda i Sonji. W wieku czterech lat, podczas skomplikowanej operacji, odbył podróż do nieba. Zwyczajna rodzinka.
„Niebo zmienia wszystko” to druga książka T. Burpo, który dzieli się swoimi doświadczeniami i informacjami otrzymanymi od syna. Publikacja ma bardzo ciekawą formę: czterdzieści króciutkich rozdziałów, zbudowanych w ten sam sposób: cytat z „Niebo istnieje… Naprawdę!”, komentarz państwa Burpo, pytanie do przemyślenia lub porada oraz fragment Biblii. Doprawdy unikalna konstrukcja idealnie wpasowuje się w klimat książki.
Todd i Sonja mają jasny cel: przekazać ludziom radosną nowinę, że niebo naprawdę istnieje. A wiara w zbawienie zmienia nasze życie tu, na ziemi. Autorzy dzielą się swoją historią i przemyśleniami. Książka jest prawdziwą kopalnią sentencji i praktycznych porad dotyczących życia, jak i sposobu postrzegania nieba.
Książki autorstwa państwa Burpo osiągnęły niebywały sukces na całym świecie. Potwierdzam, to wcale nie jest przypadek! Ta pozycja jest po prostu warta zainteresowania. Polecam „Niebo zmienia wszystko” każdemu Czytelnikowi. Jestem przekonana że poprawi ona wasze życie!
„Czym obdarzył cię niedawno Bóg, co ty potraktowałeś jako zbieg okoliczności?”
Głębokich wzruszeń i refleksji oraz powodzenia we wprowadzaniu zmian do swojego życia życzy

• Przeczytane w 2019
  • CCC