The Harlequin

Okładka książki The Harlequin Laurell K. Hamilton
Okładka książki The Harlequin
Laurell K. Hamilton Wydawnictwo: Headline Cykl: Anita Blake (tom 15) fantasy, science fiction
Anita Blake (tom 15)
The Harlequin
Headline
2010-04-01
2010-04-01
The Harlequin Anita Blake Vampire Hunter

nawet niezle

nawet niezle

Wielkie zło na jakie natyka się Anita Blake i jej triumwirat sprowadza wiele kłopotów na naszych bohaterów. Byłam ciekawa kolejnych przygód Anity i mimo mojego zarzekania się, sięgnęłam po kolejny tom.
Ciągle żywię nadzieję, że powróci Anita egzekutorka i nekromantka, ale znowu rozczarowanie... nasza dziewczynka zajmuje się wyłącznie swoim adeour, wymagającym seksu, pożądania i namiętności. Ciągle mam do czynienia z Anitą sukubem.
Podsumowując wrażenia, za dużo seksu, za mało walki, intryg i zwykłej, zawodowej działalności pani Blake.

Coś groźnego przyjechało do miasta, czego nawet Jean-Claude i pozostałe Wampiry się obawiają.
Wszystkim przyjaciołom, kochankom i ludziom, których znają - zarówno Wampirom, jak i zmiennokształtnym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
Czy Anita wraz ze swoim Triumwiratem da sobie radę?
Mnie osobiście ta seria się bardzo podoba🔥🔥♥️♥️.

Czy Anita wraz ze swoim Triumwiratem da sobie radę?
Mnie osobiście ta seria się bardzo podoba🔥🔥♥️♥️.

Chyba ostatnia książka z serii dla mnie. Uwielbiam Anitę i wszystkich do okola wystarczająco żeby nie czekać nawet na tłumaczenie, ale zmęczyłam się przy kilku ostatnich. Pochłaniałam historie od początku, ale myślę że zaczyna być przesadzona. Zaczynaliśmy od cnotliwej kobiety, animatora i egzekutorki która z każdą książką staje się czymś więcej. Do teraz podoba mi się jej charakter, chart ducha i niewyparzony język, ale wolałam ją prostszą i niemogącą zdecydować z którym z dwóch facetów w jej życiu się związać. Teraz ma tuzin facetów, a sex jest jej głównym zajęciem w ciągu dnia. Autorka przeszła z niesamowitych książek do zrezygnowania z historii opisując co rozdział przygody erotyczne, od których nadmiaru nie da się czytać dalej. Gdyby nie to, może pogodziłabym się nawet że główna bohaterka staje się powoli wszystkim czym logicznie nie powinna być na raz- nie tylko już nekromantą, wampirem, ale również gromem zmiennokształtnych stworzeń. Z wielkim żalem ze względu na to czym była dla mnie ta seria, nie będę brnąć dalej.

w oryginale

w oryginale