Życie po śmierci

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
duchy, zjawy, życie po śmierci,

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat medycyna poczyniła tak ogromne postępy, że dziś można przywrócić do życia osoby, które były już w stanie śmierci klinicznej. Wraz z tym postępem narodził się jednak nowy problem: setki, tysiące i dziesiątki tysięcy jednorodnych w swym kształcie i treści relacji osób reanimowanych o ich pobycie w cudownej krainie bez końca, kontaktach z dawno zmarłymi członkami rodziny lub wrażeniami oglądania, gdzieś z góry, własnego martwego ciała, które z zacięciem starali się ożywić lekarze i pielęgniarki..

Beata | 2013-11-10
Na półkach: Przeczytane, Ezoteryka

To było moje pierwsze zetknięcie z tematem życia pozagrobowego. Początek lat 80-tych, wakacje, pożyczone od kogoś "Życie po śmierci" i grupa nastolatków, której czytałam na głos tę książkę w deszczowe popołudnia. Od tamtego czasu moja wiedza na ten temat znacznie się poszerzyła, ale polecam początkującym w odkrywaniu 'życia po drugiej stronie'.

Monika | 2013-08-24
Przeczytana: grudzień 2012

Bardzo ciekawa książka, napisana prostym językiem. Zrobiła na mnie OGROMNE wrażenie i na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę!Polecam każdemu kogo chociaż trochę interesują takie zagadnienia!

KiniusiMilusi | 2012-12-26
Na półkach: 2013, Przeczytane, Ulubione, Posiadam

Rewelacyjna!

Agata Jabłońska | 2015-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2015

Ekstra, bardzo mi sie podoba.

Kinga | 2013-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Po entuzjastycznym namawianiu przez znajomych do tej lektury wreszcie po nią sięgnęłam, zainteresowana faktem, że inni ludzie czytali ją z wypiekami na twarzy. Do wszelkich zjawisk paranormalnych podchodzę dość sceptycznie. Ta książka zupełnie nie wpłynęła na moje podejście i szcze mówiąc zupełnie nie zrobiła na mnie wrażenia.

Chciałam to mieć, bo znałam autora

Karina | 2016-12-19
Aredhel Mycha | 2016-12-15