Zmysłowa dziewczyna z miasta

Okładka książki Zmysłowa dziewczyna z miasta Chelle Bliss, Meredith Wild
Okładka książki Zmysłowa dziewczyna z miasta
Chelle BlissMeredith Wild Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zmysłowa dziewczyna (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Zmysłowa dziewczyna (tom 1)
Misadventures of a City Girl
Edipresse
2018-02-28
2018-02-28
Agnieszka Myśliwy
hollywood gwiazda rozwód ucieczka paparazzi romans uczucia pożądanie namiętność rozstanie miłość

Niezbyt skomplikowana, łatwo się czytało. Nie było żadnych zwrotów akcji, zbędnych kłótni, jak to bywa w romansach. Bohaterowie nie ukrywali przed sobą niczego, wszystko fajnie i pięknie. Dużo scen seksu, ale to chyba normalne w tego typu książkach. Nie ma przedłużania powieści na siłę, prosto i szybko. Fajna lektura na jeden wieczór.

Niestety dla mnie tak nudna, że nie dotrwałam do końca, ale jeśli ktoś lubi czytać (głównie) opisy łóżkowych uniesień może być zadowolony z tej książki.

Prosty erotyk na jeden wieczór. Opisy baaardzo częstych zbliżeń pary głównych bohaterów szybko się nużą...

Wahałam się jaką dać ocenę. Podobała mi się ta opowieść, ale dlatego że podeszłam do niej z odpowiednim nastawieniem czytając wcześniej komentarze. O co chodzi? O seks. Dużo seksu. Duuuuużo dużo przez duże D. Dosyć prosta, sympatyczna opowieść o miłości samotnika z wyboru i kobiety po przejściach, żadnej psychologii, żadnych zbytnich dramatów. I dobrze, bo takie też czasem fajnie zaliczyć. Książki znaczy się ;)

Taki tam romansik jakich wiele, nic nadzwyczajnego. Było kilka ciekawych momentów, jednak historia kobiety, będącej świeżo po rozwodzie i ze złamanym sercem, która niemal natychmiast zakochuje się ponownie w dopiero co poznanym facecie, z którym to zaczyna się od razu bzykać, do mnie nie przemawia. W ogóle. Zbyt słabe rozwinięcie, jak na mój gust. To taka typowa historia rodem z harlequinów, więc jeśli szukacie czegoś głębszego i bardziej rozwiniętego, to... szukajcie dalej ;)

Nie dałam rady przeczytać do końca.

Nie dałam rady przeczytać do końca.

Trochę słodyczy, pikanterii i ogromna dawka romansu! Taka właśnie jest seria Misadventures... Po kilka słów więcej zapraszam na:

Większość to opisy scen seksu, a właściwie jest ich tyle, że można przeoczyć fabułę. Po kilku takich "akcjach" książka bardzo się nudzi i bez żalu można ja rzucić w kąt.
Gdyby nie to, że książka była dodatkiem do gazety, to w ogóle bym jej nie czytała. Oddam za darmo.

1978

Ta książka to kompletne nieporozumienie, dobrze chociaż, że jest tak krótka.

Ta książka to kompletne nieporozumienie, dobrze chociaż, że jest tak krótka.

Ojej, co za słodka historia. Ona wyjeżdża w góry, spotyka Luka i się zakochują. Co za idealne połączenie. Książka bardzo przewidywalna. Czyta się szybko, ale niczym nie zaskakuje.

• Romans

Chelle Bliss Zmysłowa dziewczyna z miasta Zobacz więcej