Wyzwanie czytelnicze LC

Star Wars. Droga Mocy – Czytam sobie Poziom 1

Seria: Czytam Sobie. Poziom 1: Składam Słowa
Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars. Droga Mocy

Nie lada gratka dla fanów sagi "Star Wars" - pierwsze kroki w czytaniu w towarzystwie Luke'a Skywalkera, Lorda Vadera i mistrza Yody! Gwiezdna przygoda, walka dobra ze złem, wielkie emocje, a to wszystko w znakomitym tekście Zofii Staneckiej. Niech Moc będzie z wami!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

sweetdream | 2015-11-13
Przeczytana: 2015 rok

nasz-zaczytany-swiat.blogspot.com

Minął już ponad rok od czasu, gdy mój syn oszalał na punkcie Gwiezdnych Wojen. Wszystko co dotyczy Star Wars jest dla niego fascynujące. Ogląda filmy, czyta książki i kolekcjonuje naklejki i figurki z ulubionymi bohaterami. Nie zapowiada się, żeby szybko mu przeszło :-) Dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy w nasze ręce trafiła książka „Droga mocy”, która na dodatek przeznaczona jest do nauki czytania. Od razu wiedziałam, że mój syn będzie chciał ją szybko przeczytać, przy okazji stawiając kolejne kroki w szlifowaniu tak ważnej umiejętności jaką jest czytanie.

Książka o której mowa wydana jest w poręcznym formacie, co ułatwia dzieciom jej przeglądanie. Historia jest bardzo ciekawa i oczywiście godnie reprezentuje świat Star Wars. Trzeba przyznać, że autorka stanęła na wysokości zadania. Głównym bohaterem jest oczywiście Luke Skywalker, który spotyka na swojej drodze Yodę – wielkiego Jedi i znawcę Jasnej Strony Mocy. Ta znajomość owocuje bardzo...

Kosz_z_Książkami | 2015-10-11

Star Wars. Droga Mocy – Czytam sobie Poziom 1
Czytanie to nie tylko bardzo ważna umiejętność, ale także droga do niezwykłych historii, nowych światów, a także sposób na przekazywanie ważnych wartości poprzez historie i losy bohaterów, które śledzimy na kartach książek. Dlatego ważne jest, żeby promować czytelnictwo i zachęcać do czytania książek od najmłodszych lat. „Czytam sobie” to seria od wydawnictwa Egmont, to trzypoziomowy program do nauki czytania, zaczynając od tych początkujących do już nieco bardziej zaawansowanych. Poniżej przedstawiamy książkę z serii, którą pokochali zarówno mali jak i duzi – „Star Wars”.

„Droga Mocy”, to krótka historia o tym jak Luke Skywalker pobierał nauki od mistrza Yody na bagnistej planecie Dagobah. Książka zawiera kolorowe ilustracje i krótkie zdania składające się z 23 podstawowych głosek. Ma to ułatwić naukę czytania, tak samo jak pojedyncze wyrazy, dzięki którym można ćwiczyć głoskowanie. Dodatkowo w skrzydełkach okładki ukryte są zadania i...

Ziemowit | 2017-01-06

Star Wars Gwiezdne Wojny 🌌🌌🌅🌅🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌚