Odrodzona

Okładka książki Odrodzona C.C. Hunter
Okładka książki Odrodzona
C.C. Hunter Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Wodospady cienia: Po zmroku (tom 1) fantasy, science fiction
Wodospady cienia: Po zmroku (tom 1)
Reborn
Feeria Young
2015-10-07
2015-10-07
2014-05-20
Joanna Lipińska
Joanna Lipińska paranormal romance wampirzyca zmiennokształtność

Na początku ciężko mi było się przyzwyczaić do zmiany głównej bohaterki i był moment gdzie myślałam, że na tej części zakończę moja przygodę z dalszymi opowiadaniami o Wodospadach Cienia. Natomiast przysięgam, że jak przebrnęłam przez pierwsze kilka rozdziałów to nie mogłam się oderwać od lektury. Historia Delli bardziej mnie zaciekawiła niż historia Kylie.

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Świetnie napisana książka, czytałam już w swoim życiu różne książki o wampirach ale ta książka różni się od nich. Szybko się ją czyta i ma bardzo wciągającą akcje. Główna bohaterka jest nastolatką, oczywiście która ma problemy z rodzicami oraz problemy sercowe (jak każda nastolatka mimo że jest wampirem),pakuje się we wszystkie kłopoty jakie tylko są w powieści (swoją drogą gdyby nie jej pomysły to książka była by nudna).
W powieści znajduje się wszystkiego po trochu Wilkołaki, Wampiry które latają, zmiennokształtni, elfy, hybrydy itp.. Znajdują się w strzeżonej szkole dla takich osób (trochę przypomina mi to inspiracje z cyklu; "Domu nocy"). Gdy ją czytamy nie odczuwa się że książka ma tylko 424 strony ma się niedosyt po zakończeniu i na pewno sięgnę po kolejne tomy tego cyklu.
Ze swojej strony serdecznie polecam przeczytać !

Świetna fantastyka ;)

Świetna fantastyka ;)

Dalsze losy bohaterów z Wodospadow Cienia, tym razem to z Delli strony poznajemy ich historię.

"Odrodzoną" polecam wam bardzo serdecznie, szczególnie jeśli podobnie jak mnie nie przeszła wam faza na paranormalne młodzieżowe romanse. Muszę też ostrzec, że książka piekielnie wciąga. Wystarczyły dwa dni, żebym się z nią rozprawiła. Chociaż trzeba przyznać, że do grubych książek nie należy. Ciekawi mnie bardzo, jak dalej potoczy się historia Delli. Dobrze, że mam pod ręką drugi tom.

Pełna recenzja książki na stronie:

C.C. Hunter tym razem pokazała znaną już nam historię, ale tym razem od innej strony. Teraz już nie Kylie Galen jest główną bohaterką, a jej najlepsza przyjaciółka Della Tsang. Okazuje się, że młoda wampirzyca też ma swoje problemy i oczywiście - te sercowe również! Dla wszystkich fanów WODOSPADÓW CIENIA ta pozycja będzie naprawdę świetną lekturą. Mimo że nie umywa się ona do pierwotnej serii i tak jest świetną książka.

Della i jej historia.

Della i jej historia.

Uwielbiam tę serię. Wracam do niej kiedy tylko mogę nawet jeżeli powrót oznacza tylko kilka stron. Jedna z niewielu serii które mnie nie zanudziły po drugim tomie.

Po ukończonej serii 'Wodospady Cienia' i dłuższej przerwie postanowiłam zagłębić się w kontynuację czyli Wodospady Cienia po zmroku. Jestem zachwycona i chociaż przygody Kylie były nieco zgoła ciekawsze (jak to z nowymi motywami) to historia opowiadana z perspektywy Delli jest nadal intrygująca! Polecam choć lata młodzieńcze mam za sobą :)

Z początku sceptycznie nastawiona, książka mnie nie wciągnęła - gdzieś w połowie dopiero zapałałam do niej chęcią czytania a końcówka została pochłonięta. Czas na kolejne części :)

• Wampiry
  • 2015