Minimalizm jako sposób na życie w dobrobycie

poradniki
Emil

Książka dostępna tylko w sprzedaży internetowej. Czy zastanawiałeś się, czy dotychczasowy styl życia jest na pewno tym właściwym? Społeczeństwo, telewizja i reklamy zachęcają nas wszystkich do prowadzenia konsumpcyjnego trybu życia, gdzie liczy się tylko nabywanie coraz to większej liczby przedmiotów. Nie idź za tłumem i nie daj sobie wmówić, że taki styl życia jest tym właściwym. Niniejsza książka powstała w celu zapoznania Czytelnika z tematem minimalizmu. Napisana prostym zrozumiałym dla każdego językiem. Często skłania do chwili refleksji.

Strona autora: www.emilborkowicz.pl

Magdalena | 2013-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2013

Mądra książka przepełniona niebanalnymi słowami. Zwraca uwagę na problem większości społeczeństwa polegający na posiadaniu zbędnych przedmiotów. Ta książka zachęca do minimalizmu, ukazuje jak zacząć żyć minimalistycznie, ale pozwala także na wyrobienie własnego zdania i własny wybór stylu życia. Znajdują się tu także zacytowane mądrości związane z minimalizmem. Polecam !

chitza | 2014-05-24

Naprawdę, nie wiedziałam, że kupuję książkę licealisty. Wiem, mój błąd. "Książka" - a raczej amatorska publikacja - roi się od wszelakich błędów interpunkcyjnych, stylistycznych, merytorycznych; jeśli chodzi o treść - każdy, KAŻDY, kto wie COKOLWIEK na temat minimalizmu mógłby coś takiego stworzyć. Co więcej, pewnie jest masa osób, która zrobiłaby to przynajmniej porządnie, poprawnie, z większym zaangażowaniem.

Jednak najlepiej będzie zacytować fragment rozdziału "Wakacje po minimalistycznemu"(!) - "Kupujemy picie na plaży za 8zł przepłacając za nie 5zł, bo po 3zł możemy je kupić w markecie. Czy to jest normalne? Dużo ludzi nie patrzy na to wcale i przepłaca. Mam znajomego, który właśnie, gdy byliśmy nad morzem kupował sobie te napoje po 8zł (kosztujące 3zł w markecie), a najlepsze jest to to, że tylko na wakacjach był taki rozrzutny, bo w mieście, gdzie mieszkamy potrafi pójść 2km do sklepu dalej, żeby kupić jakiś produkt 50gr taniej. Ale on przecież jest na wakacjach, to co...

natka8696 | 2013-12-08
Przeczytana: 29 listopada 2013

"Minimalizm jako sposób na życie w dobrobycie". Książka kierowana do wszystkich ludzi, pisana potocznym i zrozumiałym językiem. Zachęca do wprowadzenia zmian w życiu na lepsze;)) Czytając książkę, autor zmobilizował mnie do przełamania zasad stereotypu i wprowadzenia minimalizmu w życie codzienne! Zaczęłam minimalizm w swojej garderobie i kosmetykach, a jak wiadomo u kobiet jest to nie lada wyzwaniem. Myślę, że dzięki temu poradnikowi mogę zmienić życie na lepsze;)) Serdecznie polecam ;))
PS. Książka świetna jako prezent dla kobiety jak i mężczyzny;)

Jarek | 2013-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Co tu dużo pisać, książka otworzyła mi oczy na naprawdę ważne rzeczy i uświadomiła mi właśnie czym są te ważne rzeczy. Właśnie od dziś przechodzę na minimalizm, wprowadzam go w swoje życie według instrukcji, które wyczytałem w książce. Polecam Wam też zmienić swoje życie, bo ile można żyć w tym nadmiarze i nieszczęściu, miałem już tego dość, a znajomy polecił mi właśnie tę książkę, z której naprawdę jestem zadowolony, opłacało się wydać pieniądze na jej zakup.

MissSilly | 2018-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2018