Biała gorączka

Tłumaczenie: Joanna Wajs
Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 6)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Cabin Fever
Barbara

Greg Heffley ma przechlapane. Zdewastował szkolne mienie i już czuje oddech policji na karku. Teraz tylko jedno może uratować mu skórę. Śnieg. Tak się szczęśliwie składa, że nadchodzi śnieżyca stulecia i dom Heffleyów zostaje odcięty od świata. Co za ulga! Ale czy na pewno? Greg, zmuszony do opieki nad upiornym młodszym braciszkiem, dostaje białej gorączki… "To książka dla twoich dzieci,...

"To książka dla twoich dzieci, jeżeli lubią czytać... a zwłaszcza jeżeli nie lubią".
Whoopi Goldberg

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2012

Karina | 2019-07-12
Przeczytana: 19 czerwca 2019

Ta książka była dla mnie superasa, ponieważ od przeczytania pierwszej części dziennika cwaniaczka bardzo mnie interesowały jego następne przygody.

Alvin | 2019-01-20

polecam bardzo fajna posiadam przeczytałem.

ulumul | 2018-08-30
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

Mega śmieszna,zabawna uśmiejecie się przy tej książce na 100%.

Luniaczek | 2018-02-21
Przeczytana: maj 2017

śmieszne polecam Kamil stoch

Papita | 2017-09-23

Była pierwszą książką z tej serii którą zaczęłam czytać i to dzięki niej bardzo polubiłam tę serię :D.

JasiekM06 | 2017-08-26
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

Super.

Piodr123 | 2017-06-24

Przyjemna książeczka do przeczytania w okresie świątecznym :)

Marta_0875 | 2017-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Uwielbiamy cwaniaczka, bardzo dużo śmiechu i frady. ;) ale aktualnie czekamy na nowość znaku - NIE ZE MNĄ TAKIE TERE-FERE! bo wydaje się jeszcze śmiejszniejsza!