Dziennik cwaniaczka. Totalna demolka

Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2020
Okładka książki Dziennik cwaniaczka. Totalna demolka
Jeff Kinney
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2020
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 14) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziennik cwaniaczka (tom 14)
Diary of a Wimpy Kid: Wrecking Ball
Nasza Księgarnia
2023-01-01
2023-01-01
Joanna Wajs
Inne

Okładka książki Bunia kontra fakir Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk
Bunia kontra f... Anna Oparkowska, Ag...
Okładka książki 104-piętrowy domek na drzewie Terry Denton, Andy Griffiths
104-piętrowy d... Terry Denton, Andy ...
Okładka książki Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! Justyna Bednarek, Daniel de Latour
Zielone piórko... Justyna Bednarek, D...

Wyróżniona opinia i

TO BYŁO SUPR!

TO BYŁO SUPR!

Szkoda że nie było kuli.

Szkoda że nie było kuli.

Tego się nie spodziewałem. Mama Grega wpadła na pomysł remontu domu. A przez to była latająca wanna, myszy w ścianie, osy i ostatecznie przeprowadzka. Nawet zwykły remont w przypadku Heffleyów jest ciągiem nieprzewidzianych zdarzeń i mnóstwa humoru.
Najbardziej podobało mi się jak odkryli, że Rodrick śpi w łóżku, które już jest załadowane do ciężarówki przeprowadzkowej. Nawet się nie obudził kiedy go wynosili.
Te książki są po prostu super.

Michał lat 10

super

super

Każdy z nas przeżył przynajmniej jeden remont. Poważny remont. I pewnie każdy wie, że nie zawsze nasze plany remontowe dają się zrealizować... Rodzina Grega, a przede wszystkim MAMA, próbują spełnić marzenie o nowym domu... Tata stara się , aby synowie stali się zaradni... Normalnie kroi się katastrofa 😄

Fajna książka. Czyta się jednym tchem.

Fajna książka. Czyta się jednym tchem.

Przeczytałam tego samego dnia, co zaczęłam:) (4.02)
Super rozrywka, przeczytać można na prawdę szybko, a człowiek się od razu uśmiecha:)
Seria dziennik Cwaniaczka jest jedną z lepszych serii, pomimo że kierowana dla dzieci, ewentualnie młodzieży, to dorośli będą bawić się przy tym tak samo dobrze.
Gorąco polecam!

Przeczytałam tego samego dnia, co zaczęłam:) (4.02)
Gorąco polecam!

Nie zachwyca

Nie zachwyca

Dzienniczek Cwaniaczka ,,Totalna demolka" jest to seria książek którą czytam od dziecięcych
lat, interesująca historia z dużą ilością obrazków, co jest
oczywiście na plus bo pobudza jeszcze bardziej moją wyobraźnię .Bardzo pozytywne
odczucia ciekawa, śmieszna oraz zaskakująca książka dla dzieci.

lat, interesująca historia z dużą ilością obrazków, co jest
odczucia ciekawa, śmieszna oraz zaskakująca książka dla dzieci.

• Artur

Jeff Kinney Dziennik cwaniaczka. Totalna demolka Zobacz więcej