Dziennik cwaniaczka. Biała gorączka

Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 6) literatura dziecięca
Cabin Fever
Data 1. wydania:
2011-11-16
Joanna Wajs
Nasza Księgarnia
cwaniaczek Greg Heffley szkoła kradzież strach śnieg śnieżyca
Cabin Fever
Dziennik cwaniaczka (tom 6)
literatura dziecięca
Joanna Wajs
cwaniaczek Greg Heffley szkoła kradzież strach śnieg śnieżyca

Te książki z serii ,,dziennik cwaniaczka ''to są najlepsze książki które czytam sam mają 220 stron ale bardzo mało tekstu,dużą czcionkę i bardzo dużo obrazków są prześmieszne bardzo mi się podobają.

Kolejna część przygód Gregga. Tym razem chłopak ucieka przed glinami. Dlaczego nie powiem. Sami przeczytacie ;)

Klimat zimowo-świąteczny.

Świetna książka. Chyba najlepsza z tej serii.

Kolejne wspaniałe opowieści Grega tym razem w zimowym klimacie. Polecam !!!!!!!!

Dziennik cwaniaczka w nowej zimowej odsłonie. Greg zapewni nam kolejne kłopoty i kolejną dawkę poczucia humoru.

Jest wiele sposobów na uniknięcie odpowiedzialności a jednym z nich jest... śnieg! Biała gorączka to kolejna pełna humoru, ciekawych ilustracji i życiowych rozterek widzianymi oczami nastolatka, odsłona genialnej serii przy której nie można się nudzić. Jak najbardziej polecam.

Czy śnieg może wybawić z opresji i pozwolić na uniknięcie odpowiedzialności? Oczywiście! W przypadku Grega to musi się udać. Ale czy ten sam śnieg i zamknięcie w domu z rodziną nie będzie większą karą od tego co czekało go za swoje szkolne występki? Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami książka o przygodach nastolatka Grega. Polecam...

"Biała Gorączka" książka napisana lekko i humorystycznie, jak wszystkie tomy " Dzienniczka Cwaniaczka". Fabuła opowiada o jak Greg narobił sobie kłopotów, ale jego skórę ratuje śnieg, którego w nocy napadało tyle, że szkoły zostały zamknięte. Jak Greg wytrzyma zamknięty w czterech ścianach domu ze swoją rodziną? Tego musicie dowiedzieć się sami.

Czy izolacja w domu jest wybawieniem od kłopotów jeżeli się nazrobiało? A może to kolejne kłopoty? Przeczytajcie kolejny tom Dziennika Cwaniaczka a się dowiecie! Polecam jak każdy poprzedni

Kolejna z części "Dziennika Cwaniaczka" , w tej części Greg zniszczył szkolne mienie , lecz dzięki opadom śniegu musi zostać w domu i może uniknąć konsekwencji , problem w tym że musi opiekować się swoim młodszym bratem i przez to dostaje już białej gorączki . Ciekawa historia i dużo fajnych ilustracji, sprawia że młody czytelnik nie może oderwać się od lektury.

Super, bez wątpienia po jej przeczytaniu każdy sięgnie po kolejny tom, polecam!

Dyskusje

• Z biblioteki