Bajkowa drużyna

8 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-7648-922-3
dla dzieci,
Ag2S

O brzydkich wyrazach, cukierkowej diecie i o innych sprawach, co ciekawią dzieci Bajki i piosenki do czytania i słuchania „Bajkowa Drużyna” to pięknie i oryginalnie wydana, kolorowa, pełna radości książka, łącząca wspaniałą zabawę z mądrymi tekstami w znakomitym wykonaniu. Oryginalny multimedialny projekt dla dzieci w każdym wieku. Autorką wszystkich tekstów i rysunków jest znana...

Bajki i piosenki do czytania i słuchania

Oryginalny multimedialny projekt dla dzieci w każdym wieku. Autorką wszystkich tekstów i rysunków jest znana piosenkarka Kasia Klich. Książce towarzyszy płyta z piosenkami w świetnym wykonaniu autorki i wierszami w brawurowej interpretacji Marii Czubaszek, Anny Dymnej, Kasi Klich, Katarzyny Kwiatkowskiej, Haliny Mlynkovej, Beaty Tadli, Darii Widawskiej, Artura Andrusa, Ryszarda Kalisza, Bartka Kasprzykowskiego, Jarosława Kuźniara, Liroya, Łukasza i Piotrusia Nowickich, Grzegorza Miecugowa, Artura Orzecha i Janka Kietlińskiego.

Część dochodu ze sprzedaży przeznaczona jest na fundację na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis.

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2011

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Bajkowa_druzyna-p-30918-1-30-.html

Codziennosc_nasza | 2015-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Książke z czystym sumieniem mogę polecić dla wszystkich dzieci! Idealna na prezent świąteczny, mikołajkowy, urodzinowy. Moja córka i ja jesteśmy zachwycone tą książką. Książka zawiera również fantastyczna płyte.Polecam!

elima | 2011-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2011

Bardzo ciekawa propozycja dla dzieci. Humorystyczne wierszowane opowiadania, kolorowe obrazki autorstwa Kasi Klich oraz płyta z muzycznymi wersjami ;) Dzieci mogą poczytać (lub posłuchać jak dorośli czytają), pooglądać, pokolorować (bo w obrazkach są fragmenty do uzupełnienia) i jeszcze posłuchać. Wielopłaszczyznowa rozrywka...

Mru | 2018-02-09
Misieńka | 2017-09-20