Ku doskonałości: 30 dni pracy nad sobą

Iwona Majewska-Opiełka Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne poradniki
978-83-7489-223-0
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychologia samorealizacja
poradniki
978-83-7489-223-0
psychologia samorealizacja

Przeciętna pozycja, pisana jak by na siłę. Mało porad chaotyczny styl pisarski, Zwykłe lanie wody oraz powielanie utartych schematów.

ciekawa pozycja dla tych, którzy są zainteresowani swoim rozwojem i spojrzeniem wgłąb siebie.
gdy potrzebujesz wsparcia i pomocy, na początku swojej drogi można sięgnąć po Opiełkę, ale potem... trochę nudne staje się to ciągłe dopingowanie...
trzeba umieć stanąć na swoich dwóch nogach i pracować nad gibkim, elastycznym kręgosłupem. ta książka pomaga. ale i tak większość...

Bardzo dobra książka. Treściwa i konkretna polecam.

Dość dobra książka która opisuje jak powinien wyglądać rozwój osobisty i na czym powinien polegać. Autorka prezentuje 30 dni pracy nad sobą, opierając się na jej doświadczeniach.

Na półkach: , , , ,

Prawdziwie inspirująca książka. Nie czytałam co prawda wcześniej publikacji Coveya, ale nie przeszkadzało mi to w odbiorze tego poradnika. Pani Opiełka wspomina sentencję, że "Nauczyciel przychodzi, kiedy uczeń jest gotowy", i być może tak było w moim przypadku. To co pisze w tej książeczce idealnie trafiło w moje oczekiwania, pomogło uporządkować codzienność i...

• Chcę w prezencie
  • 2012