Dziennik cwaniaczka. Przykra prawda

Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 5) literatura dziecięca
The Ugly Truth
Data 1. wydania:
2010-11-10
9788310119865
Joanna Wajs
Nasza Księgarnia
cwaniaczek dziennik
The Ugly Truth
Dziennik cwaniaczka (tom 5)
literatura dziecięca
9788310119865
Joanna Wajs
cwaniaczek dziennik

Tak samo fajna jak te które przeczytałem.

Już piąta część z tej świetnej serii. Trochę gorsza od poprzednich, ale i tak rewelacyjna. Na pewno sięgnę po następne części.

Najlepsza, była końcówka.

Książka bardzo śmieszna, wprowadza w nastrój.

Polecam wszystkim dzieciom od 7 lat.

super książka!! dla czytelników 8+
dla chłopców i dziewczyn ;)
przeczytałam cała serie i czekam na dalsze części

Bardzo polecam !!!! Kolejna część nie odbiega od innych !!!!!!

Greg Heffley nie ma lekko w życiu, tym razem musi poradzić sobie z wielką bolączką-dojrzewaniu. Czytanie o rozterkach młodego chłopca w tak ciężkim etapie w życiu jest nie tylko bardzo wciągające, ale i bardzo śmieszne. Jest to książka, z którą wielu nastolatków może się utożsamić.

Dojrzewanie, pewnie, na każdego przychodzi pora. Tylko niektórzy chcą szybko dorastać, ale nie jest im to dane, a inni nie chcą, a przychodzi im to szybciej niż sami chcieliby. To właśnie dotyczy Grega, który tylko czeka na pierwsze oznaki, ale na jego nieszczęście pierwszy pryszcz pokazuje się u Rowley’a, który zupełnie do tego nie przywiązuje wagi.
Pełna humoru, napisana...

Greg chce bardzo szybko dorosnąć oraz chce aby dziewczyny na niego "leciały". Jednak to nie on dostaje pierwszy pryszcza na warzy a jego przyjaciel Rowley. Przykra prawda to książka przy której nie jest ci przykro, ale jak już płaczesz to ze śmiechu.

Ta seria nigdy nie przestanie mnie rozśmieszać, warto przeczytać, polecam!

Czy dojrzewanie fajne? Greg wam odpowie w tej książce z sobie tylko właściwym humorem. Polecam przeczytać!

Piąty tom wciągającej serii Jeff'a Kinleya, która opowiada o losach młodzieńca o imieniu Greg. Ta część jak i cała seria od początku zaciekawia swoją treścią każdego młodego czytelnika. Pełna humoru oraz niebanalnych , ciekawych ilustracji. Gorąco polecam !

Dyskusje

• Z biblioteki