Fantastyczne wymówki (i inne pomysły)

Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 2) literatura dziecięca
Excellent excuses (and other good stuff)
Patryk Gołębiowski
Zielona Sowa
tomek łebski humor Patryk Gołębiowski
Excellent excuses (and other good stuff)
Tomek Łebski (tom 2)
literatura dziecięca
Patryk Gołębiowski
tomek łebski humor Patryk Gołębiowski

Ta książka opowiada o przygodach chłopca o imeniu Tomek Łebski co teraz mu się przydarzy jesli jestescie zainteresowani musicie przecztaci

Tomek Łebski z Darkiem Fermińskim szukają perkusisty do PZombie, Marek Meldunkowy ma najwięcej gwiazdek na Liście Najlepszych Uczniów, a pan Pełczyński znów wysyła listy do państwa Łebskich. Łebsko! :D

Zabawna historia Tomka Łebskiego. Może rozbawić nawet dorosłego czytelnika. Część druga zdecydowanie lepsza od pierwszej. Mam nadzieję, że kolejne okażą się równie dobre jak ta.

Druga część nie wnosi nic nowego do opowieści co nie znaczy ze nie czytało się jej przyjemnie. Pytałam 5-klasistów czy znaja zespół De Mono i nie jest tak źle jak podaje książka. (Jednak juz nie uciekałam sie do praktyk pewnego ojca ;-) )

uwielbiam! uwielbiam! uwielbiam! i na bank nie tylko ja! tak samo jak cwaniaczki!
ale prócz tomka to polecam nową książkę - nie ze mną takie tere-fere! zapowiada się rewelacyjnie! a poza tym - cwaniaczki ją pokochają i tomki również!

Super! Polecam! Ekstra seria!

Książka napisana w formie komiksu. Opowiada o młodym tomku i jego problemach i przygodach

Czemu arcydzieło? 10 letnia córka jak widmo przemieszcza się z miejsca na miejsce i czyta! To piękny widok, telewizor nie gra, a Ona się nie rozstaje z książką. Co do treści już mniej wiem:) Na pewno nie ma wulgaryzmów i przemocy. Przygody szkolnego łobuziaka wciągają mega a forma książki bardzo odpowiednia dla młodych czytelników. Dużo śmiesznych rysunków i kartka po...

Tomek Łebski Fantastyczne wymówki (i inne pomysły) jest już kolejnym (po Fantastyczny świat Tomka Łebskiego) tomem opowiadającym o przygodach niesfornego chłopca - Tomka. Za stworzenie tytułu odpowiada brytyjska autorka książek dla dzieci, Liz Pichon, która jest silnie związana z tworzeniem grafiki, co również odbija się na jej twórczości.

Tomek Łebski Fantastyczne wymówki...

• 2018
  • Dla dzieci, Poziom 2
  • Razem z Tymkiem
  • Przeczytane w 2019
  • Przeczytane - Martynka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Fantastyczne wymówki (i inne pomysły)