Gucci: Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Sara Gay-Forden Wydawnictwo: Twój Styl literatura piękna
literatura piękna
Anna Błasiak
biografia

Całkiem niezła historia rodzinki :D Nie dotrwałem do końca

Dom mody Gucci - włoska marka dóbr luksusowych, będących obiektem pożądania ludzi na całym świecie. Świetne ubrania, kultowe buty - mokasyny - i inne wyroby skórzane od lat dodają szyku, osobą o zasobnym portfelu. Gucci świeci na modowym firmamencie pełnym blaskiem co roku wypuszczając...

Ciekawa choć czasami przynudza. Momentami też akcja jest zbyt skomplikowana a mnożący sie ród Guccich ma tylu bohaterów że nie można się w nich połapach.
Jednak miłośnikom biografii, mody i losów słynnych rodzin serdecznie polecam.

Dyskusje

• Chcę w prezencie