Kup teraz - 11 ofert w cenie od 26.27 zł do 40.41 zł

2021-05-26
Anna Błasiak
Gucci moda ekranizacja

Całkiem niezła historia rodzinki :D Nie dotrwałem do końca

Dom mody Gucci - włoska marka dóbr luksusowych, będących obiektem pożądania ludzi na całym świecie. Świetne ubrania, kultowe buty - mokasyny - i inne wyroby skórzane od lat dodają szyku, osobą o zasobnym portfelu. Gucci świeci na modowym firmamencie pełnym blaskiem co roku wypuszczając...

Ciekawa choć czasami przynudza. Momentami też akcja jest zbyt skomplikowana a mnożący sie ród Guccich ma tylu bohaterów że nie można się w nich połapach.
Jednak miłośnikom biografii, mody i losów słynnych rodzin serdecznie polecam.

• Chcę w prezencie
  • Moda
  • Moda,hobby itp.
  • Lata temu przeczytane
  • @ SZUKAM PILNIE (za te wymienię moje z półki: sprzedam)

Sara Gay-Forden Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku Zobacz więcej