Psychologia osobowości

Lawrence A. Pervin Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Science of Personality
83-87957-61-5
Marek Orski
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychologia osobowość
The Science of Personality
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-87957-61-5
Marek Orski
psychologia osobowość

Zaletą tej książki jest bezstronność autora i obiektywny sposób w jaki omawia zagadnienia psychologii osobowości, nie narzucając czytelnikowi swojego punktu widzenia. Pozostawia kilka pytań bez odpowiedzi zachęcając odbiorcę do samodzielnej refleksji. Bardzo przystępnie i zrozumiale napisana książka.

Podobała mi się.
Przemyślany układ, który nie odstrasza od razu na wstępie. Ciekawe, że oglądając wcześniejsze wydanie, wyglądało bardziej tradycyjnie. Sam dla siebie chętnie jestem gotów określić książkę jako fascynującą.

Dyskusje

• Psychologia
  • Studia
  • Psychologia
  • Chcę przeczytać - psychologia
  • Muszę przeczytać w najbliższym czasie
  • Fragmentarycznie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Psychologia osobowości