Tylko Ziemia

Emma Popik Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Fantastyka - Przygoda fantastyka, fantasy, science fiction
8320708354
Wydawnictwo Iskry
literatura współczesna literatura polska fantastyka science fiction opowiadania
fantastyka, fantasy, science fiction
8320708354
Fantastyka - Przygoda
literatura współczesna literatura polska fantastyka science fiction opowiadania

Zbiór opowiadań, krótkich i "szybkich", jednak nie banalnych, dają do myślenie. Wszystkie opowiadania, mówią o zdegradowanych
w różnym stopniu społeczeństwach przyszłości lub przeszłości(?), ale wszystkie są bardzo aktualne. Książkę polecam, naprawdę warto spojrzeć na samego siebie z innej perspektywy.

Najgorsza jest ta cisza. Snuje się po bunkrze, wciska w uszy. Nie daje spać. Postanowiłem, że spiszę to co widziałem i usłyszałem, może ktoś lub coś to kiedyś przeczyta.
Miało być tak pięknie. Mieliśmy wyruszać w kosmos. Dzięki nowej eksperymentalnej metodzie. podbić mieliśmy przestrzeń. Aż się staniemy jako bogowie... Niestety, to była zła planeta. Ale jeszcze mogło być...

suuuper

• Fantastyka