Tranzyt

Okładka książki Tranzyt Pierre Pelot
Okładka książki Tranzyt
Pierre Pelot Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Z kosmonautą fantasy, science fiction
Z kosmonautą
Transit
Czytelnik
1983-01-01
1983-01-01
Andrzej Pruszyński
literatura współczesna literatura francuska fantastyka science fiction

Okładka książki Marzenie Lucy Yves Coppens, Tanino Liberatore, Pierre Pelot
Marzenie Lucy Yves Coppens, Tanin...

surowa, klasyczna, dobrze napisana

surowa, klasyczna, dobrze napisana

Ta książka to nic innego jak stare, dobre sc-fi. Do prawie samego końca autor zmusza do ciągłego zastanawiania sie, co aię tu właściwie dzieje. Całe akcja poprowadzona niezwykle zgrabnie (teraz juz się tak nie pisze...) a zakończenie jedynie utwierdza, ze czas spędzony z tym tytułem, to czas wartościowy! Polecam fanom dystopii najmocniej.

Kolejna powtórka książki SF czytanej w wieku nastoletnim. Bardzo dobra książka. Człowiek dąży do szczęścia, niektórzy dążą do niego za wszelka cenę i kosztem innych. A świat przyszłości odkrywa nowe możliwości...

Świetne, klasyczne sci-fi! Nic nowego do tej pory nie wymyślono, jest to gotowy scenariusz na świetny film, o jaki teraz bardzo trudno. Jedna z najlepszych historii w tym gatunku, jakie przeczytałam.

Bardzo inteligentnie napisana, trudna, rewelacyjna książka.

Bardzo inteligentnie napisana, trudna, rewelacyjna książka.

2047

Dodaję do rereadu.