Bunt

Okładka książki Bunt
Lili St. Crow Wydawnictwo: Amber Cykl: Inne anioły (tom 4) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Inne Anioły Dru Anderson

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Na półkach: , , , , ,

Czy tylko mi się ta seria niezbyt podoba? Mam wrażenie, że każdy kolejny tom jest coraz gorszy, nudniejszy i po prostu nijaki.

Spodziewałam się zwrotów akcji, powieści pełnej intryg. Zamiast tego otrzymałam pozycję nijaką. Mam wrażenie, że jest ona pisana na siłę.
Wiele rzeczy, które się tutaj pojawiają po prostu bym wywaliła, a całość zmieściłaby się w trylogii.

Postacie wkurzają, szczególnie główna bohaterka. Nie rozumiem również tego, że Dru co chwilę zwraca się do czytelnika pytając go o coś. To sprawia, że książka ta traci na wartości.

Postacie...

O dziwo, ta część serii była najciekawsza i chyba najszybciej się ją czytało z wszystkich 4 części.
Główna bohaterka ciągle trochę irytująca, ale gdy nie skupia się na niej uwagi, lecz na innych przedstawionych postaciach i akcji da się to przełknąć...

7/10

7/10

Niesamowita książka! Ta akcja, tempo, szybkość i zwroty akcji... po prostu super. Przeczytałam wszystkie części i jest to jedna z moich ulubionych serii. Zakochałam się i chciałabym przeczytać więcej i więcej.
Polecam wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomnianą i ekscytującą przygodę!

Polecam wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomnianą i ekscytującą przygodę!

W życiu nie spodziewałam się takich zwrotów akcji. Pani Crow zaskoczyła mnie w "Buncie" to nie raz.
Książkę czyta się szybko, płynnie i z ciekawością. Na szczęście w tej serii nie ma miejsca na wielkie miłości i romanse, przez co bohaterka jest jeszcze fajniejsza.
Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam ostatnią niestety część. 10/10.

Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam ostatnią niestety część. 10/10.

Cała seria, kiedy po nią sięgnęłam, wydawała się po prostu bajeczna, bez skazy, idealna. Wkręciłam się w akcję aż za bardzo. Nie przeczytałam ostatniej części, więc nie mogę stwierdzić, czy ogólnie seria jest naprawdę dobra, czy też spaprana przez idiotyczne zakończenie. Przeczytałam błyskawicznie, ale po kilku dniach, kiedy obsesja mi przeszła i po prostu czekałam aż w bibliotece zakupią ostatnią część, mogłam wytknąć kilka typowych błędów. Poza tym całkiem niezła lekturka :)

Równie dobra jak poprzedni tom. Jeśli czekacie na to kiedy główna bohaterka się w końcu wścieknie na to całe nadopiekuńcze towarzystwo to właśnie jest ten moment. Poza tym jak zwykle nie wiadomo, kto zdradza, komu można zaufać - kawał dobrej zabawy

mega wspomnienia

mega wspomnienia

Bardzo fajna kontynuacja serii.
Jedyne co mi zaczyna przeszkadzać to zbyt długie opisy i powtarzające się przemyślenia oraz informacje.

Bardzo fajna kontynuacja serii.

64/21

64/21