Bunt

Lili St. Crow Wydawnictwo: Amber Cykl: Inne anioły (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Defiance
Inne anioły (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
Inne Anioły Dru Anderson

mega wspomnienia

Równie dobra jak poprzedni tom. Jeśli czekacie na to kiedy główna bohaterka się w końcu wścieknie na to całe nadopiekuńcze towarzystwo to właśnie jest ten moment. Poza tym jak zwykle nie wiadomo, kto zdradza, komu można zaufać - kawał dobrej zabawy

Na półkach: , , , , ,

Czy tylko mi się ta seria niezbyt podoba? Mam wrażenie, że każdy kolejny tom jest coraz gorszy, nudniejszy i po prostu nijaki.

Spodziewałam się zwrotów akcji, powieści pełnej intryg. Zamiast tego otrzymałam pozycję nijaką. Mam wrażenie, że jest ona pisana na siłę.
Wiele rzeczy, które się tutaj pojawiają po prostu bym wywaliła, a całość zmieściłaby się w trylogii.

Postacie...

O dziwo, ta część serii była najciekawsza i chyba najszybciej się ją czytało z wszystkich 4 części.
Główna bohaterka ciągle trochę irytująca, ale gdy nie skupia się na niej uwagi, lecz na innych przedstawionych postaciach i akcji da się to przełknąć...

7/10

Niesamowita książka! Ta akcja, tempo, szybkość i zwroty akcji... po prostu super. Przeczytałam wszystkie części i jest to jedna z moich ulubionych serii. Zakochałam się i chciałabym przeczytać więcej i więcej.
Polecam wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomnianą i ekscytującą przygodę!

W życiu nie spodziewałam się takich zwrotów akcji. Pani Crow zaskoczyła mnie w "Buncie" to nie raz.
Książkę czyta się szybko, płynnie i z ciekawością. Na szczęście w tej serii nie ma miejsca na wielkie miłości i romanse, przez co bohaterka jest jeszcze fajniejsza.
Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam ostatnią niestety część. 10/10.

Cała seria, kiedy po nią sięgnęłam, wydawała się po prostu bajeczna, bez skazy, idealna. Wkręciłam się w akcję aż za bardzo. Nie przeczytałam ostatniej części, więc nie mogę stwierdzić, czy ogólnie seria jest naprawdę dobra, czy też spaprana przez idiotyczne zakończenie. Przeczytałam błyskawicznie, ale po kilku dniach, kiedy obsesja mi przeszła i po prostu czekałam aż w...

Kolejna wręcz rewelacyjna część o łowczyni demonów. Mnie bardziej podoba się w takiej postaci niż przedtem. Wiem że to z powodu rozkwitania itp. ale bardziej mi się podoba niż np. w pierwszej części. Polecam

polecam takiej histori jeszcze nie czytaliście

Na początku wieje nudą, ale pod koniec zaczyna robić się ciekawie. Po przeczytaniu poprzedniej części myślała, że następna będzie równie dobra, ale nie, przynajmniej nie na początku. Pod koniec zaczyna robić się na prawdę ciekawie i ciesze się że przebrnęłam przez przeciętny początek i dotarła wreszcie do niesamowitego końca. To dzięki temu zakończeniu mam ochotę...

Dyskusje

1 052