rozwińzwiń

The Captive and the First Blood Game

Okładka książki The Captive and the First Blood Game autorstwa K.A. Linde
Okładka książki The Captive and the First Blood Game autorstwa K.A. Linde
K.A. Linde Wydawnictwo: Entangled: Red Tower Books Cykl: Blood Type (tom 2) romantasy
368 str. 6 godz. 8 min.
Kategoria:
romantasy
Format:
papier
Cykl:
Blood Type (tom 2)
Tytuł oryginału:
The Captive and the First Blood Game
Data wydania:
2025-10-21
Data 1. wydania:
2018-06-26
Liczba stron:
368
Czas czytania
6 godz. 8 min.
Język:
angielski
ISBN:
9781649379726
Everyone wants a piece of her.
He wants it all.

Reyna Carpenter trusted the wrong people... and paid the price.

Held captive in the heart of a vampire empire, her freedom stripped and blood claimed, Reyna survives the only way she knows how - hope. Hope that she’ll find a way to escape. Hope that she’ll be reunited with Beckham. Hope that when she gets out of here, love will be waiting on the other side.

Except escape isn’t salvation. It’s only the beginning.

Because the world outside has changed. Lines have been drawn. Allegiances have shifted. And Reyna? She’s no longer the girl who walked willingly into the dark.

But she’d do it all over again for Beckham.

Now she has to decide how far she’ll go to reclaim her freedom…and the vampire she’s fallen for. Because power runs through Reyna’s veins, power others will do anything to control - which means she’ll have to do more than just survive.

She’ll have to fight back.
Średnia ocen
0,0 / 10
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup The Captive and the First Blood Game w ulubionej księgarniiPorównywarka z najlepszymi ofertami księgarń W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki The Captive and the First Blood Game

Średnia ocen
0,0 / 10
0 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce The Captive and the First Blood Game

Poznaj innych czytelników

12 użytkowników ma tytuł The Captive and the First Blood Game na półkach głównych
  • 11
  • 1

Inne książki autora

K.A. Linde
K.A. Linde
K.A. Linde jest autorką bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Sunday Timesa”. Jest płodną autorką romansów i fantasy, uwielbiając połączenie tych dwóch gatunków. Ukończyła studia magisterskie z nauk politycznych i licencjackie z filozofii na Uniwersytecie Georgii. W poprzednim życiu była szefową kampanii prezydenckiej i trenerką zespołu tanecznego Uniwersytetu Duke’a. Uwielbia czytać powieści fantasy, podróżować w dalekie zakątki i tańczyć w wolnym czasie. Obecnie mieszka w Lubbock w Teksasie z mężem i synem.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki The Captive and the First Blood Game

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki The Captive and the First Blood Game