Miłość na wakacje

Tytuł: Miłość na wakacje
Autor: Ewa Maciejczuk
Wydawnictwo: L♡ST

Premiera: 20.06.2022

"Gorących uniesień nigdy za wiele, tylko czy są one najbardziej nam potrzebne?" – K.Hellishdeer

Jeżeli napisze wam, że mam dla was gorące opowiadanie w którym prócz weekendu na Mazurach dostaniecie od dwóch par piekielny klimat, to skusicie się aby przeczytać?

Ha, wiem, że tak, ale ciut więcej wam powiem, żeby was rozpalić i pokusić bardziej, no bo jakby to było, gdybym tego nie zrobiła?

Czwórka przyjaciół jedzie na wspólny wyjazd, gdzie chcą odpocząć. Wybierają Mazury, gdzie w zaciszu od zgiełku miasta zamierzają się zrelaksować.

Pewnego dnia ten relaks przeradza się w namiętność, ale nie osobną!

Zamiana partnerów, to nie jedyna poprzeczka jaką wszyscy z nich przekroczą!

Tylko czy to napewno jest to czego pragną?

O tym musicie przekonać się sami sięgając po najnowszą perełkę autorki!

A dokładniej piekielną perełeczke, która idealnie wpasuje się na nadchodzące wakacje!

Dzięki temu opowiadaniowi podkręcicie własną temperaturę ciała, jak i atmosferę wokół siebie, a przy okazji zatracicie się w niesamowitych doznaniach i samej przyjemności!

Z czystym sumieniem i gorącą przyjemnością polecam sięgnąć po tą pozycję, którą znajdziecie na Legimi, Storytel, Tania książka, lub Empik.

#miłośćnawakacjach #ewamaciejczuk #opowiadanie #hot #czytampolskichautorów #czytamuczciwie #czytajlegalnie

💙 Przedpremierowa Recenzja Ambasadorska 💙
Tytuł: Miłość na wakacje
Autor: Ewa Maciejczuk
Wydawnictwo: L♡ST

Premiera: 20.06.2022

• LUST
  • Przeczytane#2

Dodaj cytat z książki Miłość na wakacje