Perełka. Część 1

Okładka książki Perełka. Część 1 Weronika Marczak
Okładka książki Perełka. Część 1
Weronika Marczak Wydawnictwo: You & YA Cykl: Rodzina Monet (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Rodzina Monet (tom 3)
You & YA
2023-05-17
2023-05-17
Przemoc Psychologia Bracia Pieniądze Liceum High School

Na półkach: , , , , , , ,

Nudny, powtarzalny schemat, płaskie postacie, nudy, nudy, nudy, drętwe i absurdalnie głupawe dialogi, morze alkoholu i narkotyków.
Najdziwniejsze, że niezbyt mądra bohaterka z wiekiem staje się jeszcze durniejsza.
Szczęście, że pożyczyłam z biblioteki grafomańską powieść, bo żałowałabym kasy.

Szczęście, że pożyczyłam z biblioteki grafomańską powieść, bo żałowałabym kasy.

Świetna książka jak i cała seria. Fabuła zaskakuje ale właśnie to jest najlepsze w tej serii książek. Oczywiście przyjemnie się ją czyta, mocno wciąga.
Polecam!!

Polecam!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tom 3 cz.2 Perełka
Przyznaje , że uzależniłam się od rodziny Monet.
W ciągu zaledwie kilku dni pochłonęłam 5 książek co nie zdarzyło mi się chyba nigdy.
Czytałam zaraz po przebudzeniu, podczas posiłków i do późna w nocy .Przepadłam całkowicie.

Okładka z czerwoną sukienką -najładniejsza ze wszystkich do tej pory 😍
Treść książki To istny rollercoster . Główna bohaterka doświadczcza tylu przeżyć i emocji , że momentami sama byłam już tym
zmęczona 🙉

Pierwsze rozdziały trochę mnie rozczarowały bo Hailie daleko było do 17latki ..zachowywała się jak mała dzidzia z tym płaczem i groźbami , że pójdzie sie poskarżyć a rozdział ,,Pure z rycerzyka " był okropny .Zachowanie braci było poniżej wszelkiej krytyki .Rozczarował mnie wtedy zwłaszcza Will .. 😑🤯

Na szczęście autorka wynagrodziła to kolejnymi rozdziałami , które były pełne akcji i naprawdę naładowane emocjami ❤
Hailie w końcu zaczęła pokazywać pazurki i dojrzewać. Każdy z bohaterów miał swoje 5 minut .
Odkryliśmy kolejne rodzinne tajemnice nawet te mroczne i brutalne co naprawdę sporo wyjaśniło. Hailie jeszcze nigdy nie była w tak ogromnym niebezpieczeństwie i nigdy nie miała tak cudownie silnej więzi z braćmi .
Pierwszy raz podczas czytania tej serii się popłakałam bo druga część Perełki jest naprawdę smutna 🥺 Sytuacje z Sonym , Dylanem , który pokazał inną twarz i Leo
... normalnie złamały mi serce .

Ogólnie bylo tyle wyjaśnień , emocji , domykania spraw w życiu bohaterów, zamykania wątków , że czułam jakbym czytała ostatnią część .Cieszę się, że są kolejne bo nie jestem gotowa rozstawać Się z moimi ulubieńcami-Monetami ale jednocześnie żal mi , że pewien rozdział w życiu Hailie dobiegł końca. Lubiłam te jej szkolne sprawy, liceum i te postacie. Zastanawiam się czy to będzie nadal to samo 🥺❤

Tom 3 cz.2 Perełka
Przyznaje , że uzależniłam się od rodziny Monet.

Okładka z czerwoną sukienką -najładniejsza ze wszystkich do tej pory 😍
Treść książki To istny rollercoster . Główna bohaterka...

Tom 3 cz. 1

Kocham tą serię ale Muszę przyznać ,że ta część jest chyba póki co moją ulubioną ! :D
Może nie ma tu strzelanin ,porwań i tego typu akcji ale dla mnie jest dzięki temu dużo bardziej realna
(poza tym umówmy się co za dużo to nie zdrowo ) ;)
Autorka skupia się bardziej na relacjach i bardzo mi się to podoba .

W tej części Hailie nie jest nieśmiałą dziewczyną ,którą bogactwo peszyło .Zaczyna akceptować i doceniać swój status społeczny a nawet go wykorzystywać .Jest pewniejsza siebie, dojrzalsza i coraz lepiej radzi sobie z noszeniem nazwiska Monet i byciem w centrum uwagi . Udaje jej się wywalczyć więcej swobody a nie jedna osoba zazdrości jej prestiżowego życia . Wakacje w Europie m.in. na Wyspach Kanaryjskich , we Francji i Czarnogórze .Wycieczki na wodospad Niagara ,podziwianie widoków Madrytu czy sławnego Hollywood a także lot prywatnym samolotem do Anglii gdy tylko ma taką ochotę. Zakupy w najlepszych miejscach ,loże vipów i złote porshe .W tej części bogactwo i prestiż zalewa nas z każdej strony a mimo to wcale nie jest cukierkowo i nudno .

Jestem wdzięczna autorce ,że dodała do życia Hailie więcej pikanterii oraz więcej uwagi poświęciła takim postaciom jak Leo i Sonny bo nie ukrywam ,że uwielbiam tych gości :D
Postać Adriena irytowała mnie ilekroć się pojawiał ale ostatni rozdział z jego udziałem był mistrzowski więc wybaczam ;)

Ogromnym plusem była też dla mnie opowieść Mai i Tonego bo zawsze byłam ciekawa jak życie Monetów wygląda z innej perspektywy ,jak zachowywali się przed pojawieniem się młodszej siostry itd Czytalam te rodziały z wielką przyjemnością . Jednym z moich ulubionych rozdziałów była też wielka impreza u Monetów i wszystko co sie na niej działo.

Książkę przeczytałam jednym tchem i skłamałabym mówiąc,że zaraz nie sięgne po kolejną część :)

Tom 3 cz. 1

(poza tym umówmy się co za dużo to nie zdrowo ) ;)
Autorka skupia się bardziej na relacjach i bardzo mi się to podoba .

W tej części Hailie nie jest nieśmiałą dziewczyną...

Bardzo fajna , ciekawa i życiowa

Bardzo fajna , ciekawa i życiowa

Adrienie Santa czy jak ci tam, wsadź sobie tą różową stokrotke w gardło błagam. Ogród botaniczny

Kolejna świetna część, choć dalej uważam, że Hailie jest zbyt infantylna jak na swoje już prawie 17 lat i lekko rozhisteryzowana, co mnie osobiście irytuje. Mam nadzieję, że w następnych częściach przeszła jakaś przemianę😆

Kocham tą książkę !!!!!!❤️

Kocham tą książkę !!!!!!❤️

Kocham super fantastyczna książka

Kocham super fantastyczna książka

Witam. Jak ten weekend szybko ucieka, a dopiero co się zaczął. Teraz zaprezentuje Wam historię Rodziny Monet. Tutaj wiele się dzieje.
Serdecznie zapraszam.

Autorka: Weronika Anna Marczak.
Tytuł: Rodzina Monet. Perełka.
Tom 3 część 1.
Przeczytano stron: 10008.
Wydawnictwo: Youya.

Opinia:

Rodzina Monet. Tom 3. Część 1. Perełka. Muszę przyznać, że przygoda Hailie Monet, która dopiero kończy 16 lat zaciekawiła mnie. Bracia dbają o nią i pilnują na każdym kroku, by nie stała się jej żadna krzywda. Wydaje mi się, że trochę są nadopiekuńczy. Dużą sympatią Hailie daży pewnego mężczyznę o imieniu Leo. Czy oni w przyszłości będą razem i czy bracia na to pozwolą? Tego Wam nie mogę zdradzić. Dodam, że w Hiszpanii Hailie poznał Alexa, który dał jej mądre rady. ,, Baw się ile możesz i póki możesz ". Sięgnijcie po tą książkę. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów.
Jak zawsze polecam.

Pozdrawiam Was. 😯

Serdecznie zapraszam.

Autorka: Weronika Anna Marczak.
Tytuł: Rodzina Monet. Perełka.
Tom 3 część 1.
Przeczytano stron: 10008.