Tylko mnie nie okłamuj

Okładka książki Tylko mnie nie okłamuj Kinga Tatkowska
Okładka książki Tylko mnie nie okłamuj
Kinga Tatkowska Wydawnictwo: Lucky literatura obyczajowa, romans
Lucky
2022-10-18
2022-10-18
Romans Literatura obyczajowa Miłość #Kłamstwa #Zdrada

Kłamstwo na początku związku - dajecie drugą szansę czy uciekacie?Czy pomimo tajemnic da się zbudować zaufanie i trwałą relację?

Layla po zdradzie chłopaka, za namową przyjaciółek postanawia się zabawić. W barze poznaje przystojnego mężczyznę, z którym spędza noc. Jednak już kolejnego dnia okazuje się, że nie było to ich ostatnie spotkanie, a do tego jest między nimi jakieś niesamowite przyciąganie. Dziewczyna pomimo bolesnych przeżyć zaczyna odkrywać radość w nowym związku... jednak co kiedy okazuje się, że nie wszystko jest takie kolorowe, a ukochany coś przed nią ukrywa.

Przyznaję, że twórczość Kingi Tatkowskiej mnie oczarowała. Po genialnych "Przezroczystych skrzydłach" w moje ręce dostało się równie dobre "Tylko mnie nie okłamuj" i przepadłam. Autorka pisze w bardzo przyjemnym stylu, nawet o skomplikowanych czy trudnych sprawach. Bohaterowie jej książek mają bardzo barwne osobowości. Layla to silna babka z charakterem. Tatkowska nie tworzy płytkich romansideł, ale ciekawe, życiowe książki.

Ta historia jest tak wciągająca, że kartki same uciekają pod palcami. Lekka, ciepła i z przesłaniem. O zaufaniu, wybaczeniu, sile miłości. Myślicie, że prawdziwa miłość wybacza wszystko? Polecam książkę bardzo!

Nie wiem, co dokładnie sprawiło, że książka mnie zmęczyła, nim się na dobre zaczęła. Ok, dziewczyna chce poderwać chłopaka na jedną noc, udaje się i ma to swój ciąg dalszy. I tu już nie było mi z fabułą po drodze. Niby on staje przed dylematem, ona zauroczona a jakby w tym wszystkim są zbyt prostolinijni, mdli. Odczucia jak najbardziej subiektywne.

🍁 RECENZJA 🍁

TYTUŁ:"Tylko mnie nie okłamuj"

AUTOR:@kinga_tatkowska

WYDAWNICTWO:@luckywydawnictwo
#wspolpracareklamowa

Layla nakrywa swojego chłopaka na zdradzie. Za radą przyjaciółki spędza noc w nowo poznanym w klubie Mikołajem. Gdy niespodziewanie mężczyzna znów pojawia się w jej życiu, Layla daje się porwac namiętności i angażuje w nową znajomość. Jednak Mikołaj ukrywa przed nią fakt, który może zmienić wszystko w ich związku.

_________________

"Miłość jest jak skok na głęboką wodę. Możesz albo utonąć,albo nauczyć się żyć pod powierzchnią i podziwiać to,co tam się kryje."

Pióro autorki poznalam już wcześniej,więc po powieść sięgałam z przyjemnością. "Tylko mnie nie oklamuj " to z pozoru przyjemna historia o miłości. Skrywa jednak w sobie wiele emocji jakie towarzyszą bohaterom. Autorka pokazuje różne strony zdrady. Taka typowa jaką odkrywa Layla już na pierwszych stronach powieści ,ale też uczucie zdrady,gdy odkrywa prawdę jaka ukrywa Mikołaj. Jednak gdy w grę wchodzą prawdziwe uczucia wszystko jest możliwe.
Autorka stworzyła ciekawa i wciągająca fabułę. Bohaterowie,których polubiłam od pierwszych chwil,skradli moje serce i bardzo kibicowałam Mikołajowi. Wzrusza jego postawa gdy skrywana tajemnica wychodzi na jaw. Jego starania i chęć walki rozczula.
Całość czyta się szybko,z uśmiechem i z wypiekami na twarzy.
Ja ze swojej strony gorąco polecam i zachęcam do przeczytania. Jestem przekonana że historia Layli i Mikołaja rozgrzeje wasze serca❤️

Za możliwość przeczytania książki dziękuję @luckywydawnictwo .

#recenzja #tylkomnienieokłamuj #wydawnictwolucky #kingatatkowska #romans#swiatrecenzentów #czytampolakichautorów #reklama #współpracareklamowa #books#readingbooks #bookflatlay #bookslover #czytaniejestsexi #czytanietopasja #zmiloscidoksiazek #czytajzemną #ksiazkarapoleca #pepcoinspiruje #czytajpolsko #ksiazkatoprzyjaciel #czytanieuzaleznia #ksiazkoholizm #ksiazkara#postbooks #womenandbooks #bookatagramowelove #polskibookstagram

🍁 RECENZJA 🍁

TYTUŁ:"Tylko mnie nie okłamuj"

AUTOR:@kinga_tatkowska

WYDAWNICTWO:@luckywydawnictwo
#wspolpracareklamowa

Książka dość przeciętna, nie nie jest zła... Jest zwyczajna. Nie zapadająca na długo w pamięć, nic nie wnosząca. Normalna książka na jeden wieczór.
Historia mocno naciągana i przewidywalna.

Historia mocno naciągana i przewidywalna.

Na poziomie telenoweli, dialogi jak dla 13 latek. Szkodami czasu nawet jak na książkę "na odpoczynek".

W tej historii mamy ciut romansu biurowego, zdradę, przygodę na jedną noc (a przynajmniej taka miała być) i skrywane sekrety, które mogą wszystko zniszczyć.
Oklepane? Tak ale napisane dobrze i przyjemne w odbiorze.
Od początku polubiłam Mikołaja i nie dziwiłam się temu, że ukrył pewien fakt przed bohaterką. Bo czy gdyby Layla znała prawdę dałaby mężczyźnie jakąkolwiek szansę?....

Oklepane? Tak ale napisane dobrze i przyjemne w odbiorze.

Ta książka swoją Premierę miała pod koniec ubiegłego roku, ale mi trafiła się do przeczytania w najcieplejsze dni tego lata. Czas akcji zgrał się idealnie z obecnymi warunkami atmosferycznymi, co jeszcze bardziej wpłynęło na moje odczucia.
Bo kiedy, jak nie latam, usiąść do gorącego romansu!
Przepadłam dla tej historii na 24 godziny mojego Maratonu Czytelniczego.
Głównymi postaciami jest Ona i On, czyli Layla, zdradzona przez swojego chłopaka i Mikołaj, który po wielu latach wraca do Polski z USA, aby otworzyć swój biznes. Chłopak ma spore doświadczenie w gastronomii i planuje to wykorzystać.
Na jego drodze staje Layla, z którą spędza noc. Dla dziewczyny Mikołaj miał być tylko przypadkowym nieznajomym spotkanym w barze i przygodą na jeden wieczór. Rankiem ucieka z hotelu zawstydzona i zmieszana.
Layla pracuje, wraz ze swoim byłym chłopakiem Sebastianem, w prężnie działającej agencji Black Cat a nieznajomy okazuje się być ich nowym klientem. Seba, zupełnie nieświadomy zagrożenia, to właśnie jej przydziela pracę przy promocji nowego baru Mikołaja. Sam stara się za wszelka cenę odzyskać Ukochaną, którą wiecznie adoruje i zaskakuje.
Tymczasem między Layla a Mikołajem budzi się uczucie, namiętność. Oboje przepadają dla tych emocji, łamią swoje zasady.
Czy mimo tajemnic i kłamstw ten związek będzie miał szansę przetrwać? Czy przyjdzie przebaczenie i wzajemne zrozumienie?

Książka, która mocno wciąga i dla której „znikniesz” na kilka godzin. Ma wiele pobocznych bohaterów, których nie sposób wymienić. Bardzo zapadły mi w pamięć rady mamy Layli, oraz postać Zośki, jej przyjaciółki.
Na duża uwagę zasługuje postać Mikołaja, który jest barwną postacią i poza jazdą na motorze zdradzi czytelnikowi kilka ciekawych przepisów na drinki 🍸🍹, oraz podzieli się swoimi ulubionymi kawałkami muzycznymi.

Ja osobiście kocham takie historie i to już moja trzecia książka do recenzji od @luckywydawnictwo i przyznam szczerze, ze jeszcze żadna mnie nie zawiodła.
Jeżeli także lubisz perypetie miłosne, zagmatwane sytuacje, rodzinne problemy, skrywane tajemnice - to jest to pozycja idealna dla 𝓒𝓲𝓮𝓫𝓲𝓮 !!!

Bo kiedy, jak nie latam, usiąść do gorącego romansu!
Przepadłam dla tej historii na 24 godziny mojego Maratonu Czytelniczego.
Głównymi...

Czytanie tej ksiazki sprawilo mi ogromna radosc. Jestem pod wrazeniem. Uwielbiam te tematyke a w szczegolnosci bohaterow ktorzy tak doskonale potrafia nauczyc mnie czegos nowego. Juz nie moge sie doczekac jak przeczytam Kinga Twoja nastepna pozycje. Pozdrawiam i dziekuje. Joanna

Lekka ,miła i przyjemna, ale bez fajerwerków.

Lekka ,miła i przyjemna, ale bez fajerwerków.

Got a Secret can you keep it, with this one you're save.

Czy można wybaczyć i złamać własne zasady w imię prawdziwej miłości?
Życie Layli było dość proste i poukładane.
Do czasu.
Chcąc zrobić niespodziankę ukochanemu wróciła do domu wcześniej niż zwykle. Okazało się jednak, że Sebastian mógł liczyć na towarzystwo pewnej atrakcyjnej blondynki.
Zdrada partnera zszokowała młodą kobietę do tego stopnia, że przez kilka pierwszych godzin nie potrafiła się z tego otrząsnąć.
Za namową najlepszej przyjaciółki -Zośki panna Garlicka zamiast się nad sobą użalać spędza wieczór w jednym z modnych warszawskich barów.
Od słowa do słowa dziewczyny -kilka drinków później dochodzą do wniosku, iż w przypadku złamanego serca najlepszą metodą będzie klin klinem.
Okazja do jej wprowadzenia w czyn nadarza się szybciej niż obie mogły się spodziewać.
Uwagę ambitnej pracownicy agencji reklamowej przyciąga mężczyzna w typie Bradleya Coopera ma nawet amerykański akcent oraz urocze dołeczki w policzkach w pakiecie.
Gdy tylko para nawiązuje ze sobą rozmowę między tymi dwojgiem wyraźnie czuć wzajemne przyciąganie..
Czy jedna noc może być początkiem czegoś naprawdę niezwykłego i na wskroś prawdziwego?
Czy chłopak ma naprawdę dobre intencje? I czy jest gotów powiedzieć swej wybrance całą prawdę na swój temat?
I czy były chłopak w końcu odpuści?
Twórczość Kingi Tatkowskiej poznałam dzięki absolutnie wyjątkowej powieści Przezroczyste skrzydła i nie mogłam się oprzeć pokusie sięgnięcia po kolejne tytuły jej pióra.
I było to coś niesamowitego.
Książka od początku magnetyzowała świetnie wykreowaną fabułą i bohaterami, których pokochałam od pierwszego momentu.
Do tego płynna akcja nie pozwala się nudzić.
Całość aż kipiała od emocji a ja wprost nie mogłam się oderwać od czytania dopóki nie poznałam zakończenia, które niezaprzeczalnie skradło mi serce.
Gorąco polecam ❣️

Got a Secret can you keep it, with this one you're save.

Czy można wybaczyć i złamać własne zasady w imię prawdziwej miłości?
Życie Layli było dość proste i poukładane.
Do czasu.
Zdrada...

• Romans
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Tylko mnie nie okłamuj