Miesiąc w różnych stanach, czyli (nieco)dziennik z podróży do USA

Świetna książka, przeczytałam jednym tchem. Napisana w taki sposób, ze czytelnik czuje się, jakby towarzyszył autorce podczas tej fascynującej podróży. Polecam gorąco!

Po przeczytaniu opowiadania zapragnęłam odwiedzić USA. Żywe i barwne przygody Autorki wzbudziły we mnie chęć wyjazdu do Stanów i poznania tego niezwykłego kraju od wewnątrz (mimo, że nigdy nie byłam miłośniczką USA). Czytając kolejne strony książki niejednokrotnie czułam się tak, jakbym już faktycznie tam była. Liczę na to, że Autorka nie raz jeszcze zabierze nas czytelników ze sobą w jakąś szaloną podróż ;)

Książka napisana z nietuzinkowym poczuciem humoru, można ją pochłonąć na raz - tak się ją fajnie i lekko czyta 😊 wszystko super opisane, bez ściemy i niepotrzebnego 'lania wody', aż chciałoby się przeżyć podobną przygodę!
Mam nadzieję, że nie będzie ona jedynym dziełem Autorki, czekam z niecierpliwością na kolejne ❤

Bardzo dobre czytadło :)

Bardzo dobre czytadło :)

Opowieść o Stanach pochłonęła mnie w całości, świetnie się czytało, wesoła, radosna, polecam po przeczytaniu ma się ochotę na wyjazd, czekam na kolejne opowieści i życzę dalszych podróży autorce.

• Do przeczytania - literatura podróżnicza
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Miesiąc w różnych stanach, czyli (nieco)dziennik z podróży do USA