Zapiski zwariowanej narzeczonej

Marianna Góralska Wydawnictwo: Ridero literatura obyczajowa, romans
Ridero
2021-06-20
2021-06-20
komedia komedia obyczajowa humor zapiski szczęście pech

💕 RECENZJA 💕

Tytuł:"Zapiski Zwariowanej Narzeczonej"
Autor: Marianna Góralska

Serdecznie dziękuję autorce @marianna_goralska.pisarka za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki ❤️
#współpracareklamowa

Iga Nowicka to 28-letnia młoda okularnica o bujnych włosach i nieco zbyt pełnej figurze. Na co dzień jest nauczycielką w szkole podstawowej i nie cierpi swojej pracy.Za to kocha książki, zwierzęta i seriale na Netflixie. W dodatku jest roztrzepana ,roztargniona i ciągle wpada w tarapaty. Pech to jej pierwsze imię. Nie potrafi być idealna.Od czterech lat jest szczęśliwą narzeczoną Daniela Janiaka, który jako jedyny potrafi sprowadzić ją na ziemię.

To wspaniała pełna humoru książka.Napisana jest w formie zapisków śmiesznych przypadków Igi. Super się bawiłam czytając ją.Niekontrolowane wybuchy śmiechu gwarantowane 🤣🤣. Książka jest przezabawna a Iga skradła moje serce ❤️. Autorka chce nam przekazać że najważniejsze w życiu to być sobą.Prawdziwe życie to wzloty i upadki. Jednak , kiedy masz przy sobie kogoś,kto kocha cię taką jaką jesteś,to jesteś prwdziwą szczęściarą. Przy tej książce nuda wam nie grozi☺️ Idealna lektura na poprawę humoru ☺️ Polecam ❤️

💕 RECENZJA 💕

Tytuł:"Zapiski Zwariowanej Narzeczonej"
Autor: Marianna Góralska

#współpracareklamowa

Każda z nas marzy by być najpiękniejszą, najseksowniejszą i wogule naj. Jednak czy to naprawdę jest takie ważne?
I o tym właśnie jest ta historia... o niedoskonałości.

Iga i Daniel są narzeczeństwem, od roku mieszkają razem. Jednak to Iga spraiwa, że w ich związku nie ma nudy.
Daniel jest grafikiem więc całe dnie spędza przed komputerem, a Iga hmmm to szalona, roztrzepana kobieta na którą nie mam mocnych...
Czy jest szczęśliwa? Owszem!
Jeżeli chce poznać perypetie Igi i Daniela sami sięgnijcie po tą książkę... Nie chce wam psuć zabawy 😁

O książce... no cóż tak jak napisałam KOMEDIA !!! Zwykla dziewczyna, której przydarza się wiele niezwykłych rzeczy. Nazwałabym nawet, że prześladuje ją pech 😅. Książka pełna humoru, delikatna, szybko się czyta. Krótkie rozdziały. I przepiękna miłość.

Zapraszam do lektury 🥰

I o tym właśnie jest ta historia... o niedoskonałości.

Myślałam, że to będzie komedia przy której będę płakać ze śmiechu. Nic takiego się nie stało, nie mniej czytało się ją dobrze i przyjemnie. Może trochę za krótkie rozdziały jak dla mnie ale w końcu to "pamiętnik". Autorka ma też bardzo lekki styl pisania. Bohaterowie to ciekawe kreacje, a sytuację jakie im się przytrafiają poprawiają humor.

Idealna pozycja na jesienne, szare wieczory- wprowadzi dużo barw.

Idealna pozycja na jesienne,...

Szkoda, że w książce nie jest zawarta historia, przeplatana zabawnymi sytuacjami głównej bohaterki - Igi, a jedynie krótkie opisy tych sytuacji.

To chyba najlżejsza pozycja jaką czytałam w całym swoim życiu. Ogólnie przedstawia się jako książka, która posiada ogrom krótkich i króciutkich opowiadanek. Żeby dokładniej sprecyzować to, co napisałam, to powiem wam, że każda historyjka przedstawia komiczną scenę z naszą główną bohaterką Igą Nowicką, choć czasem będzie o kimś jeszcze. Jest młoda, nawet ładna i bardzo nieogarnięta. Pech to jej pierwsze imię z którego nie jest dumna, ale które akceptuje. Wie, że nie potrafi być idealna, nawet powiem więcej, ona wie, że do czego by się nie przyłożyła, to zawsze jej nie wyjdzie. Wiecznie chodzi z głową w chmurach i choć stara się temu zapobiec, to i tak nie potrafi. Im bardziej stara się skupić na wykonywanej czynności, tym bardziej jej myśli uciekają tworząc zupełnie inną historię. I wtedy najczęściej dochodzi do sytuacji, które pod okiem narzeczonego wyglądają na kompromitujące.

Pozycja lżejsza niczym podmuch wiatru, gdzie lekko i z gracja unosi się płatek róży. Zabawna niczym dziecko ze skarpetką na głowie szykujące się na wielki spacer. Podczas czytania pobudza takie instynkty jak opiekuńczość, chęć niesienia pomocy innym, zrozumienie, samoakceptacja, radość, dystans do siebie i otaczającego nas świata, umiejętne pokochanie siebie takiego, jakim się jest, a nie sobowtóra, którego mamy naśladować.
Po przeczytaniu doszłam do wniosku, że każdy z nas może ją odebrać inaczej. Ktoś powie, że jest dziecinna, bo skupia się na samych feralnych sytuacjach, gdzie faktycznie bohaterka mogła wykazać się skupieniem, a uległa presji marzeń. Ktoś powie, że jest głupia, bo nie uczy niczego, tylko pokazuje osobę, która nie panuje nad swoim życiem. Ja natomiast przedstawię ją jako rezolutną i w zabawny sposób pokazującą jak pokochać siebie ze wszystkimi naszymi mankamentami. Iga wie, że jest nieidealna, a mimo tego akceptuje siebie taką, jaka jest. Pokazuje, że nawet będąc roztargnioną można być szczęśliwą. Jest wiele książek o samoakceptacji, jednak widnieją w wersji poradnika. Tutaj macie całą naukę przedstawioną za pomocą zapisek zwariowanej narzeczonej, którą bardzo wam polecam.

📚📚📚Recenzja📚📚📚

Premiera 20.06.2021

"Zapiski zwariowanej narzeczonej" - Marianna Góralska

Bardzo zabawna i zwariowana książka. Dostajemy dużą dawkę śmiechu ale i wartości.

Iga to zakręcona kobieta. Ciąży nad nią jakieś dziwne fatum. Ma strasznego pecha. Co tylko planuje zrobić to wpada w tarapaty. Bardzo zabawne.
Nie ważne ile się stara i tak wszystko wychodzi jej na opak. Pomimo tego to bardzo pozytywna postać. Nie załamuje się tylko sama śmieje się ze swojego dziwnego przypadku.
Bardzo miła i kulturala, zaczytany mól książkowy.

Cała książka jest w formie śmiesznych przypadków Igi. Będzie ich mnóstwo a śmiechu przy nich co nie miara. Będzie także ckliwie.
Autorce udało się w fajny i ciekawy sposób przedstawić losy bohaterki.

Bardzo lekka i przyjemna historia dziewczyny która w swoim życiu ma tak wielkiego pecha ale bez niego nie byłaby sobą. Książka była naprawdę zabawna, Iga skradła moje serce ale czegoś mi trochę w niej brakowało. Pomimo tego bawiłam się przy niej przednio, a łez że śmiechu nie brakowało.

Pokazuje także, że warto być cały czas sobą. Nie możemy udawać kogoś kim nie jesteśmy, bo tylko prawdziwe zachowanie doprowadzi, że będziemy szczęśliwi jak nigdy.
Nawet jeśli codziennie zdarza się coś niezwykłego.

Pokazuje także, że człowiek nie jest idealny a właśnie te drobne zawirowania nas kształtują i sprawiają, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju.

Jeśli szukacie książki pełnej zabawnych akcji, dziwnych niespodzianek i pecha, który kształtuje nasza bohaterkę, to ta sprawdzi się świetnie.
Przy tej pozycji nuda absolutnie Wam nie zagrozi.
Czasami miło jest przeczytać coś innego i bardziej obyczajowego.

8/10❤

📚📚📚Recenzja📚📚📚

Premiera 20.06.2021

"Zapiski zwariowanej narzeczonej" - Marianna Góralska

Nie ważne ile się stara i tak wszystko wychodzi jej na...

W tej książce znajdziecie dużo humoru, zabawnych, a nawet komicznych sytuacji. Będą też momenty pełne wzruszeń i dające do myślenia. Generalnie jest to lekka, pełna pozytywnej energii powieść, którą czyta się jednym tchem. Głównym przesłaniem książki jest to, że my kobiety nie musimy być idealne, żeby być szczęśliwe. Lektura w sam raz na lato, i na wakacje. Na poprawę humoru też będzie jak znalazł. Polecam gorąco! :)

Świetna, zabawna, lekka w czytaniu. Nie zawsze musimy być idealne - taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu. Przyjemnie się zrelaksowałam.

• Do zdobycia
  • PRZECZYTANE 2022