Anioł stróż

horror
Ridero
2022-02-28
2022-02-28
paranormalne groza horrory muzeum fantasy

Zapraszam do niezwykłej lektury autorstwa @marianna_goralska.pisarka pt. "Anioł stróż".

Za egzemplarz dziękuję autorce @marianna_goralska.pisarka

Po bolesnym zerwaniu zaręczyn, Zuza wyjeżdża do Cioci Adeli, by nie myśleć o byłym narzeczonym. Wkrótce dziewczyna dostaje pracę w muzeum, jako inwentaryzatorka, podczas pracy zbija wazon z którego wydostaje się demon. Od tego momentu grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Na szczęście przybywa jej ktoś z niebios, kto jej pomoże... Jaką cenę zapłaci za pomoc? Czy odnajdzie miłość?

Kim okaże się tajemniczy mężczyzna z niebios? Czy dziewczyna będzie wieść z nim życie w raju, czy może wrócą razem na ziemię, by móc wieść rodzinne życie, jako ludzie, ale pod innymi tożsamościami? Odpowiedzi zawarte są w książce 😉❤️.

Przyznaję, że dawno nie czytałam tak dobrej książki, w której królują wielkie emocje. Fabuła jest lekka i przyjemna. Autorka zawarła w lekturze dwa światy: ziemski i niebios. Książka opowiada o bólu po zerwaniu, o pomocy rodziny w trudnym momencie, o miłości oraz bliskości. Jest to połączenie obyczajówki z elementami fantasy oraz grozy. Bardzo polubiłam postać Zuzy oraz jej "anioła stróża" Rafaela, natomiast postać Mateusza, która wzbudziła we mnie negatywne emocje, znienawidziłam go. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem autorki @marianna_goralska.pisarka, która ma niesamowitą wyobraźnię, by stworzyć taką historię, za co należą się jej wielkie gratulacje i 👏... Niesamowite zakończenie sugeruje na kontynuację książki na, którą będę czekać z zniecierpliwiością😉.

Za egzemplarz dziękuję autorce @marianna_goralska.pisarka

Okazuje się, że pozornie nudna praca w prowincjonalnym muzeum może okazać się niebezpieczna. Zuzanna, główna bohaterka powieści, niechcący uwalnia złe moce. Ale jak każdy ma anioła stróża, który przy niej stoi. Tylko, że że stróża robi się zakochany anioł. Jest sposób, by byli razem. Jednak wszystko ma swoją cenę. Wciągająca powieść z elementami horroru. Z jednej strony piękna historia miłosna, a z drugiej przestroga przed naruszeniem ustalonego porządku. Podobnie jak z tym trzepotem skrzydeł motyla. Autorka ciekawie pisze, swobodnie łączy różne gatunki literackie. Pokazuj powieść obyczajową wymykająca schematom.

Świetna książka. Zaskakujące zakończenie, wciągająca fabuła. Lekko się czyta. Bardzo fajnie wplecione wątki paranormalne i grozy. Polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Powieść obyczajowa łącząca w sobie elementy fantasy i grozy. Pokazuje siłę prawdziwej miłości a jednocześnie jest przestrogą przed naruszeniem ustalonego porządku świata. Daje do myślenia i nie pozwala o sobie zapomnieć. Polecam gorąco.

• Jest
  • ⚠️❗ Chcę przeczytać - JUŻ !!!
  • Fantasy/fantastyka
  • Inne
  • Powieść obyczajowa
  • Rok 2022

Dodaj cytat z książki Anioł stróż