Bałkany na czterech kółkach

Okładka książki Bałkany na czterech kółkach
Aleksandra Zagórska-Chabros Wydawnictwo: Pascal Seria: W drodze jak w domu literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
W drodze jak w domu
Pascal
2021-03-24
2021-03-24
Bałkany Chorwacja Słowenia Czarnogóra Bośnia i Hercegowina Serbia Albania Bułgaria Macedonia Północna kamper vanlife podróże

Świetny przewodnik dla tych, którzy zastanawiają się gdzie wyruszyć w drogę. Olka Zagórska po Bałkanach jeździ od lat i wybrała najciekawsze trasy samochodowe, widokowe i atrakcje. Nie spodziewałam się aż tak dobrego przewodnika. Polecam!

Dodaj cytat z książki Bałkany na czterech kółkach